Saints Row III problem

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich i proszę o pomoc. Tak wiec nagralem Saints Row III i po wlozeniu plyty do napedu wylacza sie konsola i miga czerwona dolna prawa dioda, nie wiem co sie dzieje wszystkie inne gry chodza. Wspomne jeszcze iz wczesniej w img burn wyskoczyla mi informacja iz plik za duzy tak wiec wybralem druga opcje z truncate. Za wszelka pomoc serdecznie dziekuje
 

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
dzieki pomogliscie mi :(
 

Ciesiel91

V.I.P
V.I.P
Może płyta jest źle nagrana. Chociaż, żeby od razu z tego powodu migała czerwona dioda? Dziwne. Nie napisałeś jakiego masz dasha i jakie lt. Zerknij tutaj:
http://xboxforum.pl/artykuly-f31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-a-120365.html
 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
napęd nie jest oryg napedem, prawdopodobnie czeka cie zakup

Wysłano z LG-P500 z użyciem Tapatalk
 

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
mam lt 3.0, dasha najnowszego i wszystko zrobilem wedlug tego poradnika, zadnych bledow w abgx. Fifa 12 smiga mi normalnie dopiero gdy wloze plytke z Saints Row dzieje sie cos takiego. Pierwszy raz sie spotkalem u mnie z czyms takim, a tak sie napalilem na ta gre :) a tu prosze. Naped nie jest orginalnym napedem, nie rozumiem, po czym tak wnioskujesz akir.
 

Tofu212

Banned
saint jest xgd3 a fifa nie , masz spoorfa zrobionego a xgd3 na czymś takim nie działa
 

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
faktycznie mam spoofa i to oznacza iz zadna gra z xgd3 nie bedzie dzialac? Ten co wgrywal mi lt 3.0 zapewnial ze wszystkie gry beda chodzic.
 

Tofu212

Banned
jak masz spoorfa to nie ,do serwisu i dokupić orginalny napęd do tej konsoli i będzie śmigać
 

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
znalazlem juz odpowiedz. Dzieki wszystkim za pomoc. Pozdrawiam
 

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tofu212 a poradz mi lepiej naped czy moze rgh?
 

Tofu212

Banned
jak grasz na xbox live to napęd jak nie to rgh bo ta sama cena.
 

srebro

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Ok dzieki piekne.
 

Do góry Bottom