X360 Saints Row: The Third

yahoone

Banned User
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
Liga XboxForum.pl
PSforum.pl


Nazwa:Saints Row: The Third
Rodzaj gry:akcji, TPP, gangsterskie
Data premiery w Polsce:18 listopada 2011
Producent: Volition Inc.
Wydawca: THQ Inc.
Wydawca PL: CDP.pl / CD Projekt
Dodatkowe Kontrolery: Brak

Krótki opis
Rola głównego bohatera w grze przypada tej samej postaci, którą prowadziliśmy w poprzednich częściach. Wspólnie z Johnnym Gatem, Shaundi i wieloma innymi zwariowanymi gangsterami podejmuje on próbę utrzymania na powierzchni gangu Saints, którego potęga była tak wytrwale budowana w poprzednich odsłonach serii. Na przeszkodzie staje mu jednak międzynarodowy syndykat, na którego czele stoi Jutrzenka, zorganizowana grupa przestępcza lubująca się w haraczach i wymuszeniach.

Od siebie: Każdy post nie będący opinią zostanie odpowiednio nagrodzony
 

mikul1991

Użytkownik
Użytkownik
Gra mi się bardzo podoba, można się naprawdę przy niej odprężyć. Saints Row 2 a 3 to przepaść jeśli chodzi o gameplay, oczywiście na plus. Tutaj misje są naprawdę zabawne, rozbudowane, dynamiczne i wciągające. Same element składowe gry są bez porównania lepsze - mam tu na myśli świetny arcadeowy model jazdy (przypomina GTA3-VC) oraz fajnie wykonane strzelanie (również nieco bliżej starszych części GTA).

Wady? Sztuczna inteligencja przeciwników gorsza niż w trzecim Battlefieldzie i Operation Flashpoint Red River (da się zrobić gorszą!:)) no i fatalna oprawa graficzna (misje w zamkniętym otoczeniu wyglądają spoko, ale samo miasto to tragedia - pozbawione detali, kiepsko oteksturowane, w masakrycznie niskiej rozdzielczości momentami). Niektórym mimo to się podoba, tak więc jest szansa, że i również tobie się spodoba dużo bardziej niż mi.

EDIT - usiadłem nieco dalej niż standardowo od telewizora i z takiej odległości oprawa już nie straszy. To taki rzetelny poziom wykonania - nie jest ani tragicznie, ani dobrze. 6/10 za grafikę, 8/10 za grę:)
 

SIEDZE

Banned
hmm więc tak : grafika dużo lepsza, możliwości też dużo więcej, optymalizacja hmmm jak się włączy w opcjach V SYNC w czasie gry, to przycina często, jak sie wylaczy to wtedy troche lepiej, ale dalej nie jest to idealnie płynne, miasto wydaje sie mniejsze niz w gta 4, system strzelania jak w SR2, najgorsza rzecz to niedopracowanie dzwiekow samochodow, sa jakies dziwne, obojetne czy wcisniemy gaz mocno czy lekko, tak samo brzmi, jakby nagrane z magnetofonu a nie lecące z silnika...

8/10
 

malawi

Użytkownik
Użytkownik
dobry zaklejacz przed nadejściem gta5 :D
 

dud22

Użytkownik
Użytkownik
Rewelacyjna gra POLECAM ;) Grafika 6/10 Gameplay 10/10 :) muzyka 9/10 , niestety jest dużo niedopracowanych dźwięków
 

Move69

Użytkownik
Użytkownik
Gra jest ZAJEdobra, nigdy nie lubialem tej serii gry ale ta czesc jest swietna. :)
 

rtv2500

Użytkownik
Użytkownik
Super giera :) Niektórym się nie podoba, ale ja nie pamiętam tak dobrej śmiesznej, luzackiej gry. W końcu coś innego...
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Fajna gra nawet :) mi też się podoba.

orientuje się ktoś na ile godzin wystarczają główne misje?
 

x_kamil

Użytkownik
Użytkownik
Faktycznie, gra pozytywnie zaskakuje. Bardzo dobry odmóżdżacz z niezłą fabułą :). Wątek główny starcza podobno na ok. 12 h.
 

neo937

Użytkownik
Użytkownik
dobry zaklejacz przed nadejściem gta5 :D
O - dobrze powiedziane ;]

Gra całkiem przyjemna. Niektóre scenki są z jajem, teksty głównego bohatera podczas kradzieży samochodów też niezłe, zarys fabularnie również "tylko" niezły. Gra niestety wygląda słabo i jest słabo zoptymalizowana. Oczywiście podbity HDR w dzień i odbicia na asfalcie w nocy wyglądają fajnie, ale same tekstury pozostawiają wiele do życzenia. Tak samo modele samochodów. Minusem jest również wspomniana wcześniej przez użytkowników sztuczna inteligencja przeciwników. Wyskakują wszyscy na raz, heady lecą jak woda w przepompowni, przez co gra daje wrażenie zbyt łatwej. Dźwięki również nie są najwyższych lotów i wypadało by, gdyby twórcy jeszcze nad nimi popracowali przed wydaniem. Ogólnie do tej gry trzeb się przyzwyczaić. Jak dla mnie, dość specyficzny model sterowania pojazdami. Pojęcie "mocno arcade'owy" jest jak najbardziej na miejscu (W jedynkę nie grałem, ale w dwójce z tego co pamiętam było jeszcze "łatwiej"). Ogólnie oceniam ją na 7-/10.
 

Jaa

Użytkownik
Użytkownik
Gra taka sobie względem 2 czesci praktycznie nie widze różnic grafika beznadziejna na poziomie ps2 wydaje mi sie ze lepiej by wyszło twórcom gdyby zmienili ją na komiskowa, monotonne miasto dosyc ciekawe misje przynajmniej na samym początku, spodziewałem się czegoś więcej, ale najwidoczniej dostałem odgrzewanego kotleta z nowymi misjami.
 

Hawok

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
genialna, świetna gra ! :)

przeszedłem cały główny wątek fabularny w 8godzin i 26minut.
Podoba mi się przy większych misjach możliwość wyboru zakończenia:)

Misja z Zombi i walką wrestlingową najlepsze jakie były :)
inne gry się chowią
 

Lucky Luke

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Game Master
Zaraz obrzucicie mnie błotem ale ta gra według mnie bija gta 4 na łeb. Misje są luzackie, ciągle coś nowego. Na konsoli grafika lepsza niż w gta 4. Fajniejsze samochody, świetnie rozwiązana opcja tuningu. Ugreade broni i cuda wianki o których gta 4 można było pomażyć. Spory wybór sprzetu latającego- coś pięknego. Muzyka wręcz fenomenalna. Dźwięki samochodu jedynie są strasznie spaprane ale puszczają w radiu znane kawałki. Tylko w saint row 3 z chęcią podchodzę do misji pobocznych, które są proste a zarazem dają ogromną frajdę. W każdej serii gta omijałem je szerokim łukiem. Podsumowując:

PLUSY:
+ spore miasto
+ przednia fabuła
+ tuning:)
+ grywalność
+ muzyka
+ spory wachlarz dobrze pomyślanej broni
+ ciekawe misje główne
+ odprężające misje poboczne
+ dość długa
+ pojazdy latające na wysokim poziomie
+ prowadzenie pojazdów o wiele lepsze niż w gta 4

Minusy:
- grafika
- niektóre dźwięki
- sporo bugów
- IQ przeciwników

Moja ocena: 9/10
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Przysiadłem na godzinę i brak mi słów. Nie jestem w stanie ocenić tej gry gdyż jest to po prostu gniot. Nie wiem dlaczego ludzie się tym podniecają. Nie powiem teksty nawet spolszczone są niezłe, ale co z tego skoro całość ma beznadziejny i niewciągający klimat ;/
Jakieś te miasto też takie sztuczne. Brakuje mi realizmu jak chociażby w GTA IV oraz co najważniejsze - autentyczności. Chyba jestem za stary na takie gry jak SR 3 :D :D Generalnie lipa i nie polecam tego kupować tym bardziej za grube pieniądze na konsole :p
 

Tofik504

Użytkownik
Użytkownik
Przysiadłem na godzinę i brak mi słów. Nie jestem w stanie ocenić tej gry gdyż jest to po prostu gniot. Nie wiem dlaczego ludzie się tym podniecają. Nie powiem teksty nawet spolszczone są niezłe, ale co z tego skoro całość ma beznadziejny i niewciągający klimat ;/
Jakieś te miasto też takie sztuczne. Brakuje mi realizmu jak chociażby w GTA IV oraz co najważniejsze - autentyczności. Chyba jestem za stary na takie gry jak SR 3 :D :D Generalnie lipa i nie polecam tego kupować tym bardziej za grube pieniądze na konsole :p
Eh zasiadając do SRII w nadziejii na realizm ?!WTF!!
To jest juz 3 gra z serii więc można było się domyślać czego sie spodzeiwać czyli:
-braku realizmu!!!,
-masa humoru (teksty bohaterów, i sytuacje w jakich zdarza im się znajdywać)
Gra nie miała być konkurencją do GTAIV bardziej nawiązuje do GTA:VC temat gangsterki jest tu podobnie luźno potraktowany.
Sztuczność którą wspominasz dowodzi tylko że nie mamy do czynienia z ciężką poważna grą tylko z taką w która pozwala oderwać się o rzeczywistości i niszczyć i zabijać do woli bez wyrzutów sumienia:p Nawet kolorystyka jest taka zabawna (fiolety, róże) przez co wiesz że to nie jest gra poważna

Dla mnie GTAIV wydaje się poprostu za sztywne (mimo że GTAVC i SA uwelbiam). SR 3 pozwala mi trochę przypomnieć sobie VC (na przykład wożenie prostytutek do klienta podobne misje robiło się w VC oczywiście wyglądało to trochę inaczej ale zarys jest podobny) i mimo że gram już ponad 18H nie znudziła mi się i co najważniejsze główny watek mam jeszcze nie ukończony bo skupiłem się na misjach pobocznych czasem na robieniu rozwałki

Plusy:
-humor i masa frajdy z grania (surfowanie po przechodniach daje rade:p),
- ciekawy otwarty świat, pełen interesujących postaci,w którym zawsze jest co robića
-masa broni, i misji pobocznych,
-sytsem upgrade broni i postaci,
-mozliwość stworzenia własnego bohatera, modyfikowanie wygądu gangu, pojazdów itp
-radio z fajnymi kawałkami (czołg muzyka poważna i ognia DOSŁOWNIE!!:p)

Minusy:
-nienajlepsza grafika,
- spadki animacji,
- dzwięki pojazdów takie bez polotu, jednostajne,
-głupi wrogownie

Podsumowanie
Gre można polecić osobom szukającym czystej rozrywki trochę zakręconej i nie zawsze w dobrym smaku ale szalenie odprężającej. Gra z realizmem niema za wiele wspólnego jednak pozwala spedzić mase czasu na zdobywaniu miasta (wykupowanie, misje poboczne zróżnicowane), wykonywaniu wątku głównego bądź porostu denerwowania policji i innych gangów. Dodam że gra nie stara sie być poważna nawet przez chwile i jest to w 100% celem zamierzonym przez twórców.. Ode mnie gra ma 9+/10
PS. SRIII to moja pierwsza gra z serii bo zawsze byłem wierny GTA
 

Mariano86

Banned
Użytkownik
Przysiadłem na godzinę i brak mi słów. Nie jestem w stanie ocenić tej gry gdyż jest to po prostu gniot. Nie wiem dlaczego ludzie się tym podniecają. Nie powiem teksty nawet spolszczone są niezłe, ale co z tego skoro całość ma beznadziejny i niewciągający klimat ;/
Jakieś te miasto też takie sztuczne. Brakuje mi realizmu jak chociażby w GTA IV oraz co najważniejsze - autentyczności. Chyba jestem za stary na takie gry jak SR 3 :D :D Generalnie lipa i nie polecam tego kupować tym bardziej za grube pieniądze na konsole :p
widać,że nie masz zielonego pojęcia o tej serii....ta gra różni sie od większości sandboxów właśne brakiem realizmu!!!
moim zdaniem to naprawde świetna gra :) nigdy nie grałem w poprzednie części Saints Row,ale to co zobaczyłem tutaj to po prostu kawał dobrej zabawy! :p
GTA 4 nie jest nawet w połowie tak dobre jak ta gra,choć zawsze byłem fanem serii Grand Theft Auto :)
teraz tylko czekać na nadejście kolejnej części gry Rockstar'u no i oczywiście.... SAINTS ROW!! ;D
zdecydowanie polecam !!! :)
 

xXxSqNxXx

Użytkownik
Użytkownik
Super gra mozna sie w niej ********** pobawic :D
 

Thane

Użytkownik
Użytkownik
Posiedziałem jakieś 1-2 godzinki i jestem pod ogromnym wrażeniem. W ogóle mam tyle pozytywnych wrażeń, że nie wiem od czego zacząć.

Kreator Postaci: W tej grze jest chyba najbardziej rozbudowany od wszystkich razem wziętych innych gier. można stworzyć od silver surfera przez hulka po zombie aż do Hardkorowego Koksa. No i świetny jest również pakiet zombie :)

Gameplay: Realizmu raczej nikt razem ze mną się nie doszukiwał w Saints Row. I słusznie. Misje są odjechane na maksa. Dodatkowo otwarty świat, który z przyjemnością zwiedzam. Wojny pomiędzy gangami są w ogóle kozackie i inaczej tego ująć się nie da. Język również jest świetnie przedstawiony. Np. są takie zwroty jak: "skorzystaj z meliny" czy "poziom szacunu".

Muzyka: Jest po prostu świetna. Prawie same licencjonowane kawałki (jak nie wszystkie). Można wyróżnić takich znanych artystów jak: Deadmau5, Kanye West czy Benny Benassi (Rocka nie słucham).

Ogólnie jest prześwietna, ma kilka błędów jak to, że przeciwnicy są dość głupi i najbardziej brawurowe i ryzykowne akcje się udają.

9/10 - zasłużone.
 

Do góry Bottom