Samoistne WŁĄCZANIE konsoli XBOX360 Elite

mylogin

Świeżak
Świeżak
Witam
Mam bardzo nietypowy problem z konsolą (konsolami). Otóż sytuacja wygląda tak, że posiadam XBOX360 Elite Jasper Ixtreme 1.6 NS. Sąsiad mieszkający tuż pode mną również posiada ten sam model konsoli. Gdy idę do sąsiada ze swoim padem w celu grania na multiplayerze i wracam pozniej do siebie, zauważam włączoną konsolę. Problem działa też w druga stronę. Kolega przychodzi do mnie ze swoim padem, wraca do siebie i jego konsola jest włączona. Dla mnie wydaję się to bardzo dziwne bo probowalem właczyc obie konsole padem i po prostu sie nie da.
Dodam jeszcze że konsole nie są podłączone do sieci ani żadnego routera umożliwiającego 'widzenie się' konsol. W czym tkwi kłopot?
Proszę o pomoc i pozdrawiam. ;)
 

H1GH

Świeżak
Świeżak
Możliwe że zanim pad Twojego sąsiada czy też Twój wyłapie konsole to ma zasięg na swoją poprzednią i ją włącza zanim dostroi się do Twojej. Pytanie jak bardzo daleka mieszka ten Twój sąsiad i w jakiej odległości znajduję się jego konsola, jak grube są ściany.
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
jak chcecie zsynchronizowac pada to musicie go wlaczyc, a on uruchamia konsole z ktora byl wczesniej zsynchronizowany. Jak go zsynchronizujecie z odpowiednia konsola to juz tamtej nie bedzie wlaczac. Taki urok ze mieszkacie kolo siebie. jak wychodzisz do kumpla to odlaczaj swoja konsole z gniazdka.
 

PlamKa

Użytkownik
Użytkownik
Ja spotkałem się z podobnym przypadkiem . Gdy włożyłem pada do plecaka , on się włączył . Po pewnym czasie gdy przyszedłem do kolegi zobaczyłem że pad jest włączony , a kilka minut później mama do mnie zadzwoniła że konsola jest włączona i jak ją wyłączyć . Ale jej nie wyłączyła sama się wyłączyła po kilku minutach z powodu nie podłączania pada . Więc u ciebie powinno być to samo .
 

euro

Banned
wyłącz konsole z zasilania to nie bedzie sie włączać , ale wy macie problemy...
 

MrDraiger

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
euro ma rację... dajcie spokój z takimi tematami. Wyłączcie konsolę z prądu i zapobiegniecie globalnemu ociepeniu :)
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
Ja też miałem podobny przypadek. Pad ma zasięg do 9m, więc wyłączaj konsole z gniazdka jak idziesz do sąsiada :) myślenie nie boli.
 

technic

Użytkownik
Użytkownik
taki off top

uważaj na sąsiada żeby w nocy nie włączał Ci konsoli :D
 

mylogin

Świeżak
Świeżak
wyłaczyc konsole z gniazdka potrafi kazdy. nie sadzilem ze pokusicie sie o takie banalne rozwiazanie. swoja droga powinno dac sie kontrolowac opcje 'wlaczanie za pomoca pada'. no coz, mimo wszystko dzieki za pomoc.
 

Do góry Bottom