Samoręczna przeróbka do lt 3.0

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Czy jest jakaś możliwość wgrania lt 3.0 samemu? Ponieważ mam najnowszy dash i lt 2.0. Tak więc ciężko będzie z grami xgd3 (jeśli się nie myle). Tak więc czy istnieje taka możliwość? Jeśli takiej możliwości nie ma prosiłym o wskazówki jak nagrywać gry xgd3 pod lt 2.0 i najnowszy dash i czy jest możliwość backu dasha? Jeśli tak to nie usunie mi przeróbki? Napęd lite on
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Konsloa slim bez dysku.
 

dawidek295

Xbox One
Xbox One
na forum jest pełno poradników jak zrobić flash;))
da się przerobić
dasha się nie da cofnąć;))
 

Tofu212

Banned
najpierw sobie musi zobaczyć jaki ma napęd mxic czy winbond
 

piotr 1310

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witam. Czy jest jakaś możliwość wgrania lt 3.0 samemu? Ponieważ mam najnowszy dash i lt 2.0. Tak więc ciężko będzie z grami xgd3 (jeśli się nie myle). Tak więc czy istnieje taka możliwość? Jeśli takiej możliwości nie ma prosiłym o wskazówki jak nagrywać gry xgd3 pod lt 2.0 i najnowszy dash i czy jest możliwość backu dasha? Jeśli tak to nie usunie mi przeróbki? Napęd lite on
Tutaj masz wszystko ładnie opisane.Ja też pierwszy raz samemu przerabiałem według tego tutka.
http://xboxforum.pl/artykuly-206/[tutorial]-odczyt-unlock-flash-lite-dg-16d4s-jungleflasher-124974/
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
mxic i winbond?
edit: już wiem co to.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Wszystkie gry XGD3 będą działały, jeśli je poprawnie nagrasz:
http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-2-0-a-125826/

Nie da się cofnąć DashBoard'a. Jakiego masz teraz Dash'a?
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
mam najnowszy dashboard 599 na końcu i cichą aktualkę, ale wgrywam TU.
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Aktualizacja nie usunie przeróbki. Działa jak "cicha aktualizacja", więc dla Ciebie jest to bez znaczenia (już masz "cichą aktualizację"), dlatego możesz zaktualizować Dash'a.
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
nie musze aktualizowac dasha bo mam najnowszy. niestety wszystko psuje cicha aktualizacja przez ktora nie moge grac w gry xgd3. albo sie zacinaja po kilku minutach albo od razu po kilkunastu sekundach i wyskakuje blad o wyczyszczeniu plyty. jezeli wgram lt 3.0 to cicha aktualizacja sie skasuje czy nie i nie bedzie juz przszkadzac?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
Najnowszy DashBoard to 14719: Aktualizacje oprogramowania konsoli Xbox 360 | Rozwiązywanie problemów z konsolą Xbox | Pomoc techniczna konsoli Xbox

Jeśli wgrasz LT 3.0, to już "cicha aktualizacja" nie będzie Cię dotyczyła. Wtedy będziesz musiał nagrać od nowa wszystkie gry XGD3 i XGD2 z ap 2.5, zgodnie z poradnikiem: http://xboxforum.pl/artykuly-31/[tutorial]-nagrywanie-gier-pod-ixtreme-lite-touch-3-0-najlepszy-artykul-edycja-3-a-120365/
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
w takim razie moj dash nie jest najnowszy - 14699. i tak musze wgrywac TU wiec mam cicha aktualke. Narazie nie ma szans wgrac lt 3.0 bo z tego co rozumiem musialbym od nowa wszystkie gry nagrywac pod lt 3.0 a nie mam ich na dysku - skasowane. Co polecacie w takiej sytuacji?
 

adam34689

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
w takim razie moj dash nie jest najnowszy - 14699. i tak musze wgrywac TU wiec mam cicha aktualke. Narazie nie ma szans wgrac lt 3.0 bo z tego co rozumiem musialbym od nowa wszystkie gry nagrywac pod lt 3.0 a nie mam ich na dysku - skasowane. Co polecacie w takiej sytuacji?
Przejść wszystkie gry XGD3 i wgrać LT 3.0.
 

maniakk

Użytkownik
Użytkownik
Problemem jest właśnie to, że one nie działają :)
Czy ktoś może mi powiedzieć jak mam nagrać grę clonecd? Ponieważ skończył mi się trial a reinstall nie pomaga. Czy werjsa 2.8.4 da rade nagrac gre xgd3?
 

dudi2000

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
ściągnij darmowego imgburna...
 

ESLORD

V.I.P
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Problemem jest właśnie to, że one nie działają :)
Czy ktoś może mi powiedzieć jak mam nagrać grę clonecd? Ponieważ skończył mi się trial a reinstall nie pomaga. Czy werjsa 2.8.4 da rade nagrac gre xgd3?
Tak jak Grzesiek ci napisał. IMGBURN a nie clone.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom