Samsung Ap 2.5

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
niewiem czy to ma sens ale jakbys sprobowal u siebie wgrac jeszcze raz lt+ ?
pozatym lt+ jest podobno tylko na liteona wiec jak to dziala ? :D
 

bobossj

Użytkownik
Użytkownik
ja mam oryginalnie samsunga i angielska ac:b oraz nfs działają... teraz ciągnę ac:b PL zobaczymy czy pójdzie... jestem dobrej myśli
 

paweldk

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja mam oryginalnie samsunga i angielska ac:b oraz nfs działają... teraz ciągnę ac:b PL zobaczymy czy pójdzie... jestem dobrej myśli
jaki soft czytnika i czy potrzebujesz active.iso ?
 

bobossj

Użytkownik
Użytkownik
jaki soft czytnika i czy potrzebujesz active.iso ?
nie przeróbka bodaj 1.3 lub 1.4 nie pamiętam... przerabiam gry na wawe 2 i ogień a co do softu czytnika to ci nie powiem bo nie wiem :D
 

slasz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
"czyli dopiero dash 2.0.12611.0 wykrywa spoof, wiec na 2.0.1416.0 mozna probowac nawet bez lt+ ?"



LT+ musi być na innym nie pojdzie masz tu link do LT+ na samsunga
IXtreme LT+ lite touch Firmware Download with AP25 Support : iXtreme LT Lite Touch Download
a czy wczesniejsze dashe niż 12611 wykrywaja spoofa to nie wiem bo nie instalowałem ale jak mówie ten beta 1416 hot pursit smigal a na 12611 juz nie
Ale cały czas trzeba mieć stary napęd sprzed podmiany(tzn klucze) jesli dobrze rozumiem?
 

bobossj

Użytkownik
Użytkownik
"czyli dopiero dash 2.0.12611.0 wykrywa spoof, wiec na 2.0.1416.0 mozna probowac nawet bez lt+ ?"



LT+ musi być na innym nie pojdzie masz tu link do LT+ na samsunga
IXtreme LT+ lite touch Firmware Download with AP25 Support : iXtreme LT Lite Touch Download
a czy wczesniejsze dashe niż 12611 wykrywaja spoofa to nie wiem bo nie instalowałem ale jak mówie ten beta 1416 hot pursit smigal a na 12611 juz nie
o ile doczytałem nie ma LT+ do samsunga zresztą sam zobacz w linku że napisane jest LT 1.0 a nie LT+
 

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
mi sie wydaje ze to raczej musi jakies nowe LT bo jak miałem 1.61 to i dash beta to nie czytalo mi płytki z zp25 hot pursuit wogole a po tym LT+ chodziło normalnie takze z nikad sie to nie wzielo
 

malpa534

Użytkownik
Użytkownik
bobossj i jak dziala pl ? ;]
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
mi sie wydaje ze to raczej musi jakies nowe LT bo jak miałem 1.61 to i dash beta to nie czytalo mi płytki z zp25 hot pursuit wogole a po tym LT+ chodziło normalnie takze z nikad sie to nie wzielo
to jest lt 1.0 i niema nic wspolnego z lt+
 

cubone666

Użytkownik
Użytkownik
to jest lt 1.0 i niema nic wspolnego z lt+
cos musi jednak miec skoro odpala gry na ap25
 

mangus

Świeżak
Świeżak
moglbys podac strone dzieki ktorej sprawdziles poprzedni naped i czy jest ona wiarygodna ?
Xbox 360 Drives - List

Co do wiarygodności nie wiem, wygląda na to że jest to weryfikowane przez kogoś i sporo ludzi poleca tą stronkę w celu sprawdzenia jaką się ma zawartość x-klocka na podstawie np daty produkcji. Dla mojego napędu znalazłem 2 wpisy - jeden NTSC - nie miał informacji o napędzie a drugi PAL z pełnym info które potwierdzało moje przypuszczenia.
 

mangus

Świeżak
Świeżak
Ale cały czas trzeba mieć stary napęd sprzed podmiany(tzn klucze) jesli dobrze rozumiem?
Generalizując i odpowiadając szybko TAK.

Wydaje mi się że ogólnie trochę namieszało się w temacie - oddzielmy 2 przypadki:

1. samsung od nowości konsoli - napęd nie wspiera sprawdzania ap25 wiec powinny na nim ruszyc po mniejszych niż większych bojach gierki z ap25 (w wiekszości przypadków z dowolną przeróbką iX 1.4-1.61 lub LT), bez względu na wersję dasha

2. samsung który udaje inny napęd (np. Lite-On) - trzeba odzyskać oryginalny napęd lub napęd zgodny co do wersji fw z oryginalnym, ściągnąć key z samsunga udającego Lite-On (klucz jest orginalnego napędu) i wgrać LT+ jeśli już aktualizowaliśmy dash (jak nie to są opisane w różnych tutorialach sposoby uruchomienia gier z ap25 obecnie wydanych - nie wiadomo ile jeszcze ruszy bez konieczności dalszej aktualizacji dasha)

Jeśli gdzieś coś pomyliłem niech mnie ktoś poprawi, sam jestem w sytuacji nr. 2 i w tej chwili czekam na paczke z odpowiednikiem mojego starego napędu...
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
Xbox 360 Drives - List

Co do wiarygodności nie wiem, wygląda na to że jest to weryfikowane przez kogoś i sporo ludzi poleca tą stronkę w celu sprawdzenia jaką się ma zawartość x-klocka na podstawie np daty produkcji. Dla mojego napędu znalazłem 2 wpisy - jeden NTSC - nie miał informacji o napędzie a drugi PAL z pełnym info które potwierdzało moje przypuszczenia.
patrzylem na ta liste i mojej konsoli tam niema ;/ mrf 2008 08 03
 

mangus

Świeżak
Świeżak
patrzylem na ta liste i mojej konsoli tam niema ;/ mrf 2008 08 03
To sprawdź na co jest spoof Twojego napędu w JungleFlasher, np. przez pierwsze kroki poradnika http://xboxforum.pl/firmware-napedow-f160/flash-samsung-benq-jungleflasher-8932.html - po odczytaniu danych napędu w zakładce Firmware Tool 32 w sekcji danych napędu pod polem DVD Key będzie informacja Spoofed As: [<dokładny typ napędu> ], będzie to wyglądało mniej więcej tak:

 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
ok dzieki za pomoc :D
 

mangus

Świeżak
Świeżak
Nie ma problemu sporo z nas jedzie na tym samym wózku ;) dzięki M$
 

malpa534

Użytkownik
Użytkownik
dobra czyli jak masz samsunga to nie trzeba mieć najnowszego dasha i kinect updety tylko wystarczy mieć np
dasch 9199
flesch 1,51
i spaczowac grę do wave 3
i assasin creed brotherhood pl będzie śmigać ?;p czy jednak trzeba te updety instalować ?
 

Fannadil

Użytkownik
Użytkownik
zdaje sie ze update musza byc bo sa wymagane przed uruchomieniem gry
 

malpa534

Użytkownik
Użytkownik
Razom a ty masz te updety z kinecta?
 

Razom

Użytkownik
Użytkownik
tak z AC III wgrałem
 

Do góry Bottom