SAMSUNG płyta w napędzie zatrzymuje się wydająć głośny dźwięk

dawidggg

Użytkownik
Użytkownik
Posiadałem naped liteon ale z wiadomych przyczyn wymieniłem go na samsunga i tu zaczeły się schody od jakiegoś czasu płyta w napedzie potrafi sie całkowicie zatrzymac wydając przy tym dosyc głośny dżwiek po czym znowu się rozpędza ,czy jest to wina żle zamontowanego napędu czy może pomału dobiega koniec samsunga ,gry wypalam na verbatimach z prędkością 2.4
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Możliwe, że laser wyjeżdża poza nagranie. Spróbuj tego:
http://x360iso.org/poradniki-sprzet/359-blad-open-tray-otworz-naped-naprawa-gumka-recepturka.html

PS.Trza było sobie tego litka przerobić, a nie kasę na nowy napęd wywalać ;)
 

dawidggg

Użytkownik
Użytkownik
PS.Trza było sobie tego litka przerobić, a nie kasę na nowy napęd wywalać ;)[/quote]


Jak zmieniałem napęd dawałem marne szanse na przeróbke liteona, ale jak by nie bylo mam go schowanego w szafce na czarną godzine:)
 

dawidggg

Użytkownik
Użytkownik
nie do wiary sposób działa jak na razie jestem w fazie testów i wszystko jest ok wielkie dzięki
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
Sorka za odświeżanie tematu, aczkolwiek mam ten sam problem z moim samsungiem - Pomogł ten patent z gumką? W ogole to jest oznaka, że laser zaczyna się psuć? Czy może to przez używanie kopii? Chociaż zdarzyło mi się to grając w oryginał..

Pozdrawiam
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
ja pamiętam jak miałem x360, to miał samsunga i czasami wystepował ten błąd open tray, ale jak o dźwięk ci chodzi to ja miałem w fifie 09, gram sobie, a tu nagle włącza się udar tak jakby w wiertarce, po czym po chwili przestaje, i po kilku/kilkunastu minutach spowrotem to samo, a płyta była bez najmniejszej ryski
 

Angoleiro

Użytkownik
Użytkownik
no plyta zatrzymuje sie jest glosny dzwiek 'bzzzyk' laser na chwile ucicha i po kilku sekundach zaczyna pracowac na normalnych obrotach..
 

Do góry Bottom