Sandboks nowej generacji? Gracz wytyka błędy Watch_Dogs

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl




Światowa premiera jednej z najbardziej oczekiwanych produkcji 2014 roku odbyła się wczorajszego dnia, jednak dla wielu Watch Dogs to odrobinę przereklamowany tytuł. Gafy, bugi i błędy występują w wielu miejscach i z tego powodu jeden z YouTuberów postanowił nagrać specjalny materiał, który naprawdę warto zobaczyć.

Według kampanii marketingowej Watch Dogs miał być pierwszym, wielkim i wyjątkowym sandboksem nowej generacji. Jednak w ostatecznym rozrachunku produkcja w wielu miejscach ma problemy, które zostały w ciekawy sposób zaprezentowane na poniższym materiale wideo.

Jasne, że każda produkcja z tego gatunku ma podobne problemy, ale to wideo potwierdza jak trudno stworzyć grę z wielkim, otwartym i tętniącym życiem światem.

Watch Dogs to naprawdę dobra gra, ale pamiętajcie, że nawet tym największym pozycjom zdarzają się liczne niedociągnięcia.

Dodatkowo wspomnę, że w naszej galerii znajdziecie ponad 50 zdjęć z produkcji Ubisoft Montreal z wersji na PlayStation 4!


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

warone

Banned
Użytkownik
Za te błędy UBI powinno mu dać grę za free i zabrać się za korekcje tego bo aż widząc to odechciewa się grac .
 

Emca

Użytkownik
Użytkownik
Zgadzam się z pierwszym komentarzem na yt, większość szukana na siłę co nie zmienia faktu, ze gra jest słaba.
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Potwierdzam bo grałem wczoraj i jest jak na filmie, zero fizyki i masa bugów i gliczów Ubisoft przeginają pałę twierdząc że to będzie gra roku, dziś nie grałem bo mi się odechciało i jak ta gra będzie grą roku to już nigdy nie kupie gry od Ubisoft'u.
 

KULA

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Chciałem zamówić preorder ale po tym co widziałem stwierdziłem że poczekam do premiery i na pierwsze recenzje, nie wytrzymałem i dzień przed zassałem pirata pograłem 30-40 minut i paczka poszła do kosza ta gra to totalny syf.... rano ocena na metacritic 4.8 teraz widzę że wskoczyły na 6.0 ale ktoś lewe opinie wystawia pewnie Ubi hehe
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Ubisoft przeginają pałę twierdząc że to będzie gra roku
Ubisoft przesadza? Powiedz to recenzentom, którzy wystawiają grze ocenę 8/10 lub 9/10 o_O
 

DJ.Bart

Użytkownik
Użytkownik
Ubisoft przesadza? Powiedz to recenzentom, którzy wystawiają grze ocenę 8/10 lub 9/10 o_O
Chodzi o to co mówili przed premierą teraz wiadomo że kłamali bo wiadomo jak jest, a recenzentom za tak wysokie oceny to bym ich z utylizował, choć by za to że udowadniają że posypały się dolce.
 

blueup

Użytkownik
Użytkownik
Gram na x1 i szczeze gierka calkiem szmpatyczna , cos nowego cos swierzego , jedyne co kluje w oko to brak polotu jesli chodzi o grafike nie odczuwam zeby to byla gra na nowa generacje , ale pozatym nie mam zamiaru czepiac sie gry , napewno nie bede jej porownywac do GTA jak wiekszosc bo to nie ma sensu to dwie rozne gry , tyle w temacie.
 

zawiejos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Czytając ten cały shitstorm na WD mam wrażenie, że gram w inną grę. Zacząłem wczoraj po 20 i straciłem poczucie czasu. Gra spełnia moje oczekiwania, czyli jest grą o hakowaniu i ingerencji w prywatność ludzi a ten element gry jest zrobiony bardzo dobrze. Grafika **** nie urywa, ale jest na czym oko zawiesić. Gra działa płynnie i nie mam spowolnień, ogrywam tytuł na X1. Opinie są tak bardzo skrajne, że zastanawiam się, czy mogą być aż takie różnice w wersjach na stare i nowe konsole?
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
osobiscie gram na ps4 i grafika jest taka jak na wysokich ustawieniach w PC ,gra ladnie plynnie chodzi, fabuła takze wciaga jak zaczalem grac to zlecialo mi 4 godziny :D mi sie osobiscie GRA Podoba
 

Shadow1980

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Zgadzam się z przedmówcami również podoba mi się gra nawet bardzo.Grafika naprawdę na wysokim poziomie nie tnie nie doczytuje tekstur..do tego masę zadań pobocznych fajnie połączony multi z singlem i całkiem niezła fabuła.A na te hejterskie recenzje to już patrze rozbawiony jak przy dobrej komedii:)
 

Pls

Użytkownik
Użytkownik
Strasznie dziwi mnie ten hejt na Watch Dogs:D Wcześniej sam byłem nastawiony anty do tej gry, ale później po obejrzeniu różnych materiałów z powrotem mnie zaciekawiła. Teraz jestem w ***** i nie wiem czy kupować czy nie. Opinie recenzentów strasznie różnią się od opinii graczy. Nie ma szans aby wszyscy recenzenci zostali przekupieni. Skąd więc takie różnice w ocenie? Do tego gra podobno sprzedaje się fantastycznie.
 

barteczek126

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja gram na x360 i grafika troche przysłaba ale ujdzie, a gra tj fabula misje poboczne hackowanie i te sprawy bardzo na plus, przejmowanie dzielnic zeby hackowac przechodniow bardzo zblizone do Assassin's Creed Brotherhood ;)
 

bysiiuu

Użytkownik
Użytkownik
I bardzo dobrze, że pokazał im wszystkie błędy. Niektórzy z was to nawet marudzą, że on im te błędy wytknął. Ja chcę grę godną nowej generacji a nie niedokończonego produktu. Jeżeli niektórym pasuje taka gra, to życzę im powodzonka :)
 

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Przypuszczam, że większość krytyki pochodzi od graczy ze starej generacji.
Gra faktycznie ma błędy, ale zostaną wyeliminowane w nadchodzących łatkach. Czytając opinie u nas na forum, zastanawiałem się czy gram w tą samą grę, ponieważ takiej fali krytyki dawno nie widziałem na oczy.
Mnie gra strasznie wciągnęła oraz fabuła mi się podoba...
 

CiasteczkowyPotwor

Użytkownik
Użytkownik
Mnie troszkę boli to, że samochód jest niczym czołg i niszczy wszystko co popadnie (chodzi mi o elementy chodnika, czy nawet ogrodzenia) nie wymagając przy tym siły.
 

Lewis

Użytkownik
Użytkownik
no jedyne co mnie drazni to wlasnie model zniszczen samochodow nie postarali sie :D w tej kwestii
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Haha nie ma co.. Ktoś wyprzedził tv gry z episodem LICZĘ NA GLITCHE :D
 

Do góry Bottom