save edytor xbox one

lasotaa

Użytkownik
Użytkownik
Witam. Widze , ze jeszcze nikt nie pisal nic na ten temat . Wiec chcialem zapytac jak sprawa wyglada w tym temacie ? Czy jest cos takie czy moze bedzie .
 

orso

Super Moderator
Członek Załogi
Super Moderator
Pomocnik
PSforum.pl
Będzie ban za modowanie zapisu, poczytaj jak się to miało do xbox360.
 

lasotaa

Użytkownik
Użytkownik
Ok juz sprawdzam wlasnie . Dobrze wiedziec , bardzo przydatna informacja
 

mesiash91

Xbox One
Xbox One
Bardzo dobrze! Już mnie irytuje na konsolach nowej generacji granie w Diablo z idiotami którzy sobie edytowali savey na x360 i ps3, i mogli przenieść te savey na xone i ps4... zniszczyli grę w diablo, człowiekowi odechciewa się grać i ręce opadają przy nich.

BANOWAĆ za to, to jedyne wyjście ;)
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Bardzo dobrze! Już mnie irytuje na konsolach nowej generacji granie w Diablo z idiotami którzy sobie edytowali savey na x360 i ps3, i mogli przenieść te savey na xone i ps4... zniszczyli grę w diablo, człowiekowi odechciewa się grać i ręce opadają przy nich.

BANOWAĆ za to, to jedyne wyjście ;)
Przesadzasz, nożami też ludzie ludzi zabijają a nikt ich nie wycofał z sprzedażny. Po prostu gry sieciowe powinny mieć zapis w chmurze jak przy GTAO i cacy ;)
 

lasotaa

Użytkownik
Użytkownik
Ale z drugiej strony . Wiadomo że nikt np w Forzie , nie uzbiera tyle pieniędzy żeby,kupić i ztuningować wszystkie auta . Jeżeli chodzi o gręw sieci to sie zgadzam. Chmura załatwiła by problem . Krew mnie zalewa jak płace 250zł za grę i nie mogę kupić samochód z "wyższej półki" bo są kosmicznie drogie . Oczywiście są żetony , ale wydaje mi się że, przy takim popycie jak przy grze forza płatna zawartość oprócz oczywiście samej gry to już przesada !! Ale niestety nie mi o tym decydować .
 

Do góry Bottom