• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Save'y a dashboard

dziurex25

Świeżak
Świeżak
Witam. Zacznę od tego że mam konsolę Elite, która nigdy nie była podłączana do internetu (i nie będzie). Kupiłem nie przerobioną i przerobiłem LT+. Do konsoli podłączyłem dysk ze starej zbanowanej konsoli i wszystkie savy oraz konta są jako uszkodzone. Czytałem, że na ten problem może pomóc instalacja najnowszego dashboarda (wgrałbym go z pena). Z kolei czytałem również żę po instalacji nowego dasha nie działa np. Cod Black Ops. Mógłby mi ktoś jasno przedstawić jak to wygląda?? Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.

dziurex25

Świeżak
Świeżak
dwa pendrivy probowalem 2 GB kingston 8GB Kingston format na Fat oraz Fat32 i nic. W żadnym przypadku nie wykrywa. Co może być przyczyną??

Tak czytam i może mam za starego dashboarda?? Jest to 2.0.8955.0. Może to być przyczyna??

dziurex25

Świeżak
Świeżak
Dzieki za podpowiedź. A czy jest jakis najbardziej polecany dashboard?? Bo czytam że ten najnowszy blokuje np. Call of Duty i jeszcze jakies inne gierki.

Do góry