Save'y z Calakami do gier??

ckast

Banned
Użytkownik
Witam, odnosząc się do tematu mam pytanie dotyczące save z gier na których są calaki, czy jest możliwość ściągniecie takiego save i uruchomienie na swojej konsoli w celu zrobienia szybkiego calaka??
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
Jedyne takie coś co mi się kojarzy, to możliwość edytowania save'ów w programie Modi (jak się wykupi VIP).
Może wtedy też można savey z innych grać wgrywać na pendrive
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
Ja totalnie nie na temat napiszę, ale myślisz że takie wgrywanie daje frajdę?
Wiesz że oszukujesz i nie masz żadnego fun'u z takiego calaka... Nie o to tutaj chodzi...
Przepraszam za off-top, nie mogłem się powstrzymać.
 

Mikolak

Użytkownik
Użytkownik
@up
A pomyślałeś o tym, że ktoś się grą po prostu znudził albo mu się nie spodobała, i chcę przynajmniej te GT za 100% wbić żeby nie żałować tak bardzo kasy?
 

Kondziu360

Użytkownik
Użytkownik
@up
A pomyślałeś o tym, że ktoś się grą po prostu znudził albo mu się nie spodobała, i chcę przynajmniej te GT za 100% wbić żeby nie żałować tak bardzo kasy?
A... I wtedy wbije 1000G poprzez edycje profilu. +10 do frajdy, +15 do szpanu i +10 do wielkości przyrodzenia.
Niech robi jak chce, po prostu spytałem czy uważa że to ma sens...
 

orzelorzel

Użytkownik
Użytkownik
są stronki z sejwami, ogólnie ludzie wstawiają na forach tzw. save set 1000G. a co do modio to masz wybrane sejwy np. ze 100% gry, ale to nie odblokowuje calaka.
 

ckast

Banned
Użytkownik
No dobra ale jak taki save uruchomić ?? jakoś specjalnie nagrać na usb??
 

Knoper93

Użytkownik
Użytkownik
+10 do wielkości przyrodzenia.
HAHA ale mnie roz*****e.. tym tekstem :)

Co do tematu to ściągasz plik z własnym sejvem obojętnie jakiej gry (z hdd twojego Xboxa), wrzucasz go do programu con resigner, kopiujesz device id i profile id, później wrzucasz ściągniętego sejwa (tego 1000G lub co tam jeszcze) w ten program i wpisujesz swoje oba id w odpowiednie ramki i klikasz flash czy jakiś taki klawisz (domyślisz się)
 

Do góry Bottom