Scalebound ma ogromną szansę stania się "grą wszech czasów"

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Nie od dziś wiadomo, że Platinum Games to jedna z najlepszych, jeśli nie najlepsza ekipa tworząca slashery. Na swoim koncie mają już na przykład oszałamiającą Bayonettę 2, Metal Gear Rising: Revengeance, a wśród tych perełek znajdzie się również Scalebound.

Póki co o samej grze wiemy niewiele, lecz z uwagi na to, czym, praktycznie od zawsze, zajmuje się Platinum można być pewnym, że będzie to krwisty slasher pokroju tych wymienionych powyżej. Aby jeszcze bardziej podkręcić nasz hype na tę produkcję wypowiedział się o niej Ken Lobb w podcaście The Inner Circle.

Wyjaśnił w nim, iż wbrew pozorom, jakie wytworzyły się w umysłach niektórych osób Scalebound nie będzie grą o tropieniu i łowieniu potworów jaką chociażby jest Monster Hunter. Dodatkowo to co już widział określił jako "definitywnie wielki tytuł AAA".

Pan Lobb jest bardzo podekscytowany nadchodzącą grą Platinum Games, również dlatego, iż jego zdaniem ich dzieło może zyskać miano "The game of all time".

Ile w tym PR-owego bełkotu, a ile realnej fascynacji tym tytułem zweryfikuje przyszłość, jednakże znając talent Japończyków jestem spokojny o rezultat ich pracy.


 

akir

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
Użytkownik
PSforum.pl
Metal Gear rising chyba sukcesu nie odniósł. Więc nie wiem czym chcą się chwalić.
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
buehehehe. Grą wszech czasów jest GTA. I tego tronu nikt jej na razie nie zabierze :p
 

Coller22

Użytkownik
Użytkownik
buehehehe. Grą wszech czasów jest GTA. I tego tronu nikt jej na razie nie zabierze :p
Kłamiesz bo gra wszech czasów to... Mario :D Btw. Czekam na tego ich slashera :3
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Kłamiesz bo gra wszech czasów to... Mario :D Btw. Czekam na tego ich slashera :3
Pokemon! :D
 

redman89

Użytkownik
Użytkownik
Szczerze powiem, że ani Bayonetta ani MG mnie nie zachwyciły i chyba nawet nie dograłem do końca, ale
Scalebound może okazać się ciekawe. Tylko od razu gra wszech czasów?? A co panowie z Call of Duty?? Według mnie wyniki sprzedaży mówią same za siebie.
 

djploki

Użytkownik
Użytkownik
Dla mnie grą wszechczasów jest " The Last Of Us" i dodatek " Left Behind ".

Czekam na kontynuację.
 

Do góry Bottom