Scarlet to nowa konsola Microsoftu. Amerykanie nie zapominają o chmurze

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Phil Spencer potwierdził wczoraj prace nad kolejnymi urządzeniami. Nowy Xbox powstaje i sprzęt posiada kodową nazwę „Scarlet”. Nie liczcie na szybką premierę, ale możecie mieć pewność, że konsola powstaje.

Nie jest raczej dla nikogo zaskoczeniem – nowy Xbox powstaje, ale warto odnotować, że o urządzeniu oficjalnie wspomniał szef marki Xbox. Redakcja Thurrott specjalizująca się w technologiach otrzymała wiadomość o kodowej nazwie – inżynierowie pracują nad „Scarlet”.


Pewną ciekawostką jest jednak fakt, że Microsoft pracuje tak naprawdę nad kilkoma urządzeniami, a jednocześnie platformą streamingową, dzięki której otrzymamy możliwość poznania wielkich przygód na każdym sprzęcie – nawet na smartfonach. Spencer wspomniał o „konsolowej jakości na dowolnym urządzeniu”.

Nie oznacza to oczywiście, że Microsoft zamierza zrezygnować z fizycznych urządzeń. Już wcześniej pojawiły się informacje, według których Amerykanie chcą wykorzystać chmurę do ulepszania gier – deweloperzy skorzystają z dodatkowej mocy i usługa pozwoli na ulepszenie nowych tytułów.

Spać w spokoju mogą wierni miłośnicy marki Xbox, ponieważ słowa Spencera są jednoznaczne – nowy Xbox również otrzyma kompatybilność wsteczną… W sumie także i ta wiadomość pojawiła się we wcześniej publikowanych szczegółach od informatorów.

Microsoft potwierdził zainwestowanie ogromnej gotówki w dział gier, więc kolejne lata będą dla fanów elektronicznej rozgrywki bardzo przyjemne. 

Do góry Bottom