Sciaganie Dem

patryk147369

Użytkownik
Użytkownik
Mam pytanie otoz zamowilem wreszcie xboxa :D ale niestety narazie nie bede mial dostepu do neta bo zabraklo kasy na kabel i gry (z czasem przybedzie :p) i mam pytanie czy da rade sciagnac dema z neta nagrac na pendrive mam 8gb i odpalic z pendriva? tak samo czy da rade zainsalowac dasha i te inne aktualizacje bez pdoalczania do neta? :D dema narazie by mi styknely :D dzieki za pomoc z gory
 

jini

Użytkownik
Użytkownik
Tak, da się zainstalować updaty dasha bez internetu:

https://support.xbox.com/support/en/us/nxe/kb.aspx?id=933498

Xbox.com | How To - How To Get System Updates For Your Xbox 360

Zajmuje niecałe 100MB.

Co do dem, to na pewno można nagrac je na dvd, chyba nie da się z pendriva. Nie musisz mieć jej przerobionej, żeby grać w dema ze zwykłych dvd.

EDIT: http://xboxforum.pl/oprogramowania-f13/[tutorial]-wgrywanie-gier-demo-na-pendriva-50472.html
 

Grzib

Użytkownik
Użytkownik
demka to nie wiem, ale dasha sie da
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Na forum są dema w temacie forum Gry. Na Digiex.Net jest ponad 100GB dem w dziale Xbox Central. W formie *******. Tutaj niektóre linki wygasły.

http://xboxforum.pl/gry-f168/x360-demos-[dema-na-x360]-zakaz-postow-bez-linkow-397.html
 

SoTeR

Użytkownik
Użytkownik
Da radę dema na pendriva tylko musisz mieć najnowszego dasha
 

patryk147369

Użytkownik
Użytkownik
a da sie tego dasha wrzucic na pendrive i przez pendriva zainstalowac? i jeszcze mam pytanie do dem musze te paczki (party win rar) rozpakowac tak jak gre na kompie? czy nie? i czy jest mozliwosc nagrania paru dem na pendrive i zeby xbox je znalazl dzieki za pomoc
 

Prz3mo

Xbox One
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Możesz napakować na pendrive tyle dem ile sie zmieści. Ale Na początku musisz wgrać najnowszego dasha. Później zformatowac i skonfigurować pena ( w konsoli) óźniej za pomocą programu wrzucasz demka.
 

Darkoo19

Banned
Tak da się :) sam zainstalowałem na początku z pendrive dash'a. Aktualnie mam dash'a 9199 i jest fajny, można dema bez problemu instalować z pendrive.
Jeżeli pobierzesz demo w archiwum to musisz rozpakować.
 

patryk147369

Użytkownik
Użytkownik
A moglibyscie mi podrzucic linka z tym najnowszym dashem? :D bede wdzieczny i jeszcze nie zrozumialem z tymi demami bo teraz sciagnelem pare z internetu ale to sa party czyli np 6 czesci win rara i teraz pytanie czy trzeba je rozpakowac czy konsola sama to rozpakuje juz? I jeszcze jedno pytanie jak wloze pendriva do konsoli to jak potem to sie instaluje? bo jestem kompletnie zielony a jutro na 90% do mnie xbox przyjedzie juz :D dzieki za pomoc
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
mysl troche i szukaj. konsola sama rozpakuje zrobi pranie i jeszcze ugotuje.
 

patryk147369

Użytkownik
Użytkownik
To co mam zrobic folder rozpakowac zawartosc tych partow win rara i wrzucic na pendrive a potem pendrive wlozyc do konsoli i wyszuka ta gre?
 

Diabolique

Użytkownik
Użytkownik
masz przygotowac dema tak jak jest opisane to w tutku na forum.
 

patryk147369

Użytkownik
Użytkownik
a moglbys dac linka? bede wdzieczny
 

Do góry Bottom