Ściąganie gier na x360

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Nie mogę ściągnąć żadnych gier na x360 :'( zarówno przez Moorhunta(cały czas mam 0%) jak i Rapida(żadna z metod w rapidzie nie działa :'( :'( :'()
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

zapewne 90% z gier zawartych tutaj pod działem Moorhunt nie nadaje się do ściągania bo jest na kontach gmaila, a gmail kasował konta więc ściągać już się nie da. A z rapida jak chcesz ściągać a nie masz dynamicznego ip to pozostaje ci kupno konta Premium. No chyba że chcesz czekać te 120min po każdym linku.
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

Kupiłem konto na Rapidzie według twojej rady. Jeszcze go nie dostałem, ale jak dostanę to zobaczymy jak to będzie z tym ściąganiem ;) dzięki i pozdro
 
P

Piri001

Guest
Odp: Ściąganie gier na x360

Ja tez sciagam z rapida , nie mam dynamicznego IP ale dziala umnie program pod nazwa RAPIDSHARE UNLIMITED . Jak sie go wlaczy to on cos zmienia w trybie dos . Cos tam wlasnie pisze o zmianie IP .Moze to u ciebie zadziala
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

Konto już dostałem wszystko ładnie :) tylko że ściągam grę i ściągnąłem jedną trzecią (nawet nie) w 12h :mad: :(

w ciagu 4 godzin sciagnałem gierke, wypaliłem i gram . Wczoraj jeszcze sciagnalem assasina, dzisiaj ciagne halo 3 i jeszcze cos
(ta gierka ściągnięta w 4 godziny to PES 2008)

jak on to zrobił ??? :eek:

pomóżcie co zrobić ???
 
P

Piri001

Guest
Odp: Ściąganie gier na x360

barrog95 napisał:
Konto już dostałem wszystko ładnie :) tylko że ściągam grę i ściągnąłem jedną trzecią (nawet nie) w 12h :mad: :(

w ciagu 4 godzin sciagnałem gierke, wypaliłem i gram . Wczoraj jeszcze sciagnalem assasina, dzisiaj ciagne halo 3 i jeszcze cos
(ta gierka ściągnięta w 4 godziny to PES 2008)

jak on to zrobił ??? :eek:

pomóżcie co zrobić ???
Moze ten pan ma o wiele wiekszy Upload
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

Możliwe Piri001 ja narazie wrzuciłem tylko USDowloadera zresztą link jest tu na tym forum
 
P

Piri001

Guest
Odp: Ściąganie gier na x360

barrog95 napisał:
Możliwe Piri001 ja narazie wrzuciłem tylko USDowloadera zresztą link jest tu na tym forum
Barrog95 , mozesz mowic do mnie jak do sciany ale dla mnie to totalna chinszczyzna . Ja znam tylko podstawowe pojecia co do internetu bo moja wies ( nie powiem jak sie nazywa ) internet ma od 3 miechow i jeszcze taki ktory nie pozwala na sciaganie bez zadnych problemow .
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

no to witaj w klubie Piri001 (chodzi mi o wieś ;) no i ograniczenia :'()
 

Raikoh

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

Moze poprostu masz taka predkosc internetu i szybciej nie poscaiagasz?
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Ściąganie gier na x360

Oki napisłem wam co zrobić by nie rysowało płytek ja zrobiłem to i działa więc zamykam temat! Xglod żądzi!!!:)
 

mass76

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Ściąganie gier na x360

Duzo tytułow mozna znalesc z zagranicznych stronach z torrentami sa tam spakowane isa gier zassałem kilka i narazie działaja no prawie działaja bo płyty sa juz tak porysowane ze co kilka minut pisze o czyszczeniu nosnika.
Ale to wina konsoli i z reka na sercu polecił bym ******** niz jakis RapidShare!!! ;)
Pozdro dla wszystkich maniakow BitComet.
 

mara78

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

mass76 napisał:
z reka na sercu polecił bym ******** niz jakis RapidShare!!! ;)
pare gier sciagnale z torrentow i download rzedu 40kb/s a z rapida 120 (lacze 1 m)
 

szymonn

Świeżak
Świeżak
Odp: Ściąganie gier na x360

tesz mam pytanko skąd pobiore rapid share
 

spike200

Memento Mori
V.I.P
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

http://x360iso.org/index.php?topic=649.0

Chyba żartujesz...

ps. tesz? :D
 

dawergo

Świeżak
Świeżak
Odp: Ściąganie gier na x360

piri001 jestes zbawca! dzieki za ten program!
 
P

Piri001

Guest
Odp: Ściąganie gier na x360

Nie ma za co ale u mnie juz przestal dzialac . Nie wiem czemu .
 

barrog95

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

mass76 dzięki za podpowiedź ale niestety ******** też nie chcą mi się sciągać dowiedziałem się że podobno administrator mojej sieci(mam internet radiowy) zablokował wszystkie programy typu p2p :'( i co nam na to poradzić ??? chyba jedynie pozostaje mi rapidshare :-\
 

Philips84

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Ściąganie gier na x360

zmien dostawce internetu :D z radiowki na netie adsl albo neostrade :p
 
P

Piri001

Guest
Odp: Ściąganie gier na x360

Zablokowal programy typu P2P ?? nie mozliwe . Zreszta sprawdz dokladnie umowe . Jezeli czegos takiego nie ma w umowie to sie kluc . Nie mozliwe ze zablokowal tak sam z siebie .
 

Do góry Bottom