• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

SE XPERIA X10 czy MOTOROLA MILESTONE

GummySzatek

Użytkownik
Użytkownik
Witam. w najbliższym czasie będę zmieniał telefon i moją uwagę przykuły właśnie te telefony (jak w temacie). Proszę mi powiedzieć który z nich będzie lepszy. Będę grał, słuchał muzyki i ogólnie nim się bawił (obowiązkowo aplikacje takie jak ipla). Bardzo proszę o pomoc.

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Mam xperie x10 i z wad to bym podał słabe wifi, słabą baterię, słaby aparat (rozmazane zdjęcia) i super słaby głośniczek, reszta to same zalety. LoL :)

Specter

Użytkownik
Użytkownik
A ja bym poczekal te 2-3 miesiace i wzial telefon z Tegra 2. Ba, zreszta dokladnie tak zrobie :) Pierwszy na naszym rynku ma byc LG Optimus X2, potem ma sie pokazac Motorola, a dalej juz poleci.
Osobiscie czekam na Samsunga i Sony Ericssona

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
xperia, badziew nie bierz tego, poczytaj troche o niej, ja bynajmniej bym nie bral, bateria slaba, zaledwie na niecaly dzien starcza, zalezy o jakim modlu mowisz mini, czy pro. Pozatym temat nie w tym dziale
chyba nie chodzi mu ani o mini ani o pro "znawco". widac ze miales dlugo do czynienia z tym telefonem. nie bede ci doradzac bo z milestonem nie mialem kontaktu ale mysle ze z xperii x10 bedziesz zadowolony. poza brakiem multitoucha nie widze w niej wiekszych wad.
polecam obejrzec jakies wideorecenzje na youtubie.

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Galaxy S jest bardzo dobrym telefonem. Ale branie teraz komorki, kiedy lada krok na rynek trafi "mala rewolucja" pod postacia nVidia Tegra 2 jest delikatnie mowiac bez sensu

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym bral xperie poniewaz:
-ma procka 1ghz(motorola 550mhz ale mozna podobno podkrecic nawet do 1,2ghz)
-384mb ram (motorola 256mb)
-wyswietlacz 4"(motorola 3,7")
-nie ma qwerty i to jest na minus ale sama qwerty nie obslugujesz tel. i tak wszystkie gry na androida sa dotykowe a sms na wyswietlaczu sie pisze wygodnie
-nie ma multi-touch(w motoroli jest)
-lepszy aparat 8,1mpx z mozliwoscia po aktualizacji androida do 2.1 nagrywania wideo w hd(motorola "tylko" 5mpx i wideo 720x480)
To chyba najwazniejsze roznice reszte funkcji beda podobne w koncu oba sa na androidzie :)
EDIT: Zapomnialem o najwazniejszej roznicy w x10 jest 1gb wewnetrznej pamieci a w motoroli tylko 140mb a to jest bardzo wazne bo jesli nie zamierzasz grzebac w telefonie to aplikacje i gry mozesz zapisywac tylko na pamieci wew. Tak jest chyba do androida 2.2 tam dodali oficjalnie mozliwosc instalacji gier itp na karcie pamieci, ale x10 i milestone maja aktualizacje jak narazie do 2.1

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Galaxy s nowke dorwiesz ze nieco ponad tysiaka. A jak sie pojawia telefony z tegra to nie licz ze beda tansze jak 2000 przez jakis czas. Poza tym obecnie nie ma gier/aplikacji wykorzystujacych w pelni chociazby galaxy s. Wiec co Ci da ta wydajnosc skoro nawet jej nie poczujesz. Podobno ma byc tegra shop z aplikacjami na ten proc ale ile ich bedzie to nie wiadomo. Wiec gra nie warta swieczki. Moze za rok cos sie zmieni.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk

Do góry