SE XPERIA X10 czy MOTOROLA MILESTONE

GummySzatek

Użytkownik
Użytkownik
Witam. w najbliższym czasie będę zmieniał telefon i moją uwagę przykuły właśnie te telefony (jak w temacie). Proszę mi powiedzieć który z nich będzie lepszy. Będę grał, słuchał muzyki i ogólnie nim się bawił (obowiązkowo aplikacje takie jak ipla). Bardzo proszę o pomoc.
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
motorola milestone
koleżanka ma xperie... straszny badziew

Polecam iPhone - multum aplikacji/gier
 

xbartekx47

Banned
xperia x10 lepszy system operacyjny i w ogólnie.
 

Opermyt

Świeżak
Świeżak
Wejdź na era.pl i porównaj...
 

saperxd

Użytkownik
Użytkownik
Ta xperia okropnie zamula
 
xperia, badziew nie bierz tego, poczytaj troche o niej, ja bynajmniej bym nie bral, bateria slaba, zaledwie na niecaly dzien starcza, zalezy o jakim modlu mowisz mini, czy pro. Pozatym temat nie w tym dziale
 

=ESTE=

Użytkownik
Użytkownik
Mam xperie x10 i z wad to bym podał słabe wifi, słabą baterię, słaby aparat (rozmazane zdjęcia) i super słaby głośniczek, reszta to same zalety. LoL :)
 

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
xperia x10 lepszy system operacyjny i w ogólnie.
Pozatym, że oba mają androida....

Ja na twoim miejscu brałbym milestona, różnica są fizyczne, a milestone ma fizyczna klawiature qwerty.

A nie myślałem o Galaxy S ?? hummingbeard 1GHz i 512 RAM
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
A ja bym poczekal te 2-3 miesiace i wzial telefon z Tegra 2. Ba, zreszta dokladnie tak zrobie :) Pierwszy na naszym rynku ma byc LG Optimus X2, potem ma sie pokazac Motorola, a dalej juz poleci.
Osobiscie czekam na Samsunga i Sony Ericssona
 

BCG-pl

Użytkownik
Użytkownik
xperia, badziew nie bierz tego, poczytaj troche o niej, ja bynajmniej bym nie bral, bateria slaba, zaledwie na niecaly dzien starcza, zalezy o jakim modlu mowisz mini, czy pro. Pozatym temat nie w tym dziale
chyba nie chodzi mu ani o mini ani o pro "znawco". widac ze miales dlugo do czynienia z tym telefonem. nie bede ci doradzac bo z milestonem nie mialem kontaktu ale mysle ze z xperii x10 bedziesz zadowolony. poza brakiem multitoucha nie widze w niej wiekszych wad.
polecam obejrzec jakies wideorecenzje na youtubie.
 
xperia x10 motorola telefonów robić nie umie.
 

krakoo

Użytkownik
Użytkownik
xperia x10 motorola telefonów robić nie umie.
Proszę pro elo elo znawca. Słuchaj się takich to w zimie będziesz w klapkach chodził.

Jeśli stałbym przd wyborem tylko tych 2 telefonów to wybrałbym motorole. Ale ja osobiście polecę Ci samsunga Galaxy S
 

Specter

Użytkownik
Użytkownik
Galaxy S jest bardzo dobrym telefonem. Ale branie teraz komorki, kiedy lada krok na rynek trafi "mala rewolucja" pod postacia nVidia Tegra 2 jest delikatnie mowiac bez sensu
 

jablon

Użytkownik
Użytkownik
Z tych dwòch to tylko milestone, ale polecilbym Galaxy S. Btw wg mnie w chwili obecnej tylko IP4 ;)
 

KrystekxDD

Użytkownik
Użytkownik
Ja bym bral xperie poniewaz:
-ma procka 1ghz(motorola 550mhz ale mozna podobno podkrecic nawet do 1,2ghz)
-384mb ram (motorola 256mb)
-wyswietlacz 4"(motorola 3,7")
-nie ma qwerty i to jest na minus ale sama qwerty nie obslugujesz tel. i tak wszystkie gry na androida sa dotykowe a sms na wyswietlaczu sie pisze wygodnie
-nie ma multi-touch(w motoroli jest)
-lepszy aparat 8,1mpx z mozliwoscia po aktualizacji androida do 2.1 nagrywania wideo w hd(motorola "tylko" 5mpx i wideo 720x480)
To chyba najwazniejsze roznice reszte funkcji beda podobne w koncu oba sa na androidzie :)
EDIT: Zapomnialem o najwazniejszej roznicy w x10 jest 1gb wewnetrznej pamieci a w motoroli tylko 140mb a to jest bardzo wazne bo jesli nie zamierzasz grzebac w telefonie to aplikacje i gry mozesz zapisywac tylko na pamieci wew. Tak jest chyba do androida 2.2 tam dodali oficjalnie mozliwosc instalacji gier itp na karcie pamieci, ale x10 i milestone maja aktualizacje jak narazie do 2.1
 

GummySzatek

Użytkownik
Użytkownik
To mówicie, żeby poczekać na telefon z TEGRą od nvidii tak? Chyba tak zrobię.... co do Galaxy S to oglądałem go i jest świetny... ...tylko ta cena ;s
 

-=DEXTER=-

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
Galaxy s nowke dorwiesz ze nieco ponad tysiaka. A jak sie pojawia telefony z tegra to nie licz ze beda tansze jak 2000 przez jakis czas. Poza tym obecnie nie ma gier/aplikacji wykorzystujacych w pelni chociazby galaxy s. Wiec co Ci da ta wydajnosc skoro nawet jej nie poczujesz. Podobno ma byc tegra shop z aplikacjami na ten proc ale ile ich bedzie to nie wiadomo. Wiec gra nie warta swieczki. Moze za rok cos sie zmieni.

Sent from my GT-I9000 using Tapatalk
 

Do góry Bottom