Sea of Solitude. Piękny trailer prezentuje niesamowitą grę w ramach EA Originals

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Sea of Solitude to nowy nietuzinkowy tytuł indie wspierany przez Elektroników. O SOS wiemy już od jakiegoś czasu, ale trailer na konferencji był intrygujący i klimatyczny. I trzeba przyznać - gra zapowiada się niezwykle interesująco.

Na scenę wkroczyła mocno zestresowana reżyserka z niemieckiego Jo-Mei Games. Przez chwilę wydawało się, że będzie blamaż, ale gdy zaczęła mówić... od razu wpadłem po uszy w Sea of Solidtude.


Mroczny, niebezpieczny i pozbawiony nadziei świat. Samotność będąca dominującym uczuciem w grze i tajemnicza protagonistka, dziewczyna imieniem Kay. Pewnego dnia zaczyna przeobrażać się w potwora i wyrusza w niebezpieczną podróż po zalanym wodą świecie, by znaleźć odpowiedź na to, co się z nią dzieje. Przede wszystkim gra operuje tymi uczuciami, przekazując je obrazem i dźwiękiem:


To co zwraca szczególną uwagę, to niesamowity design artystyczny tej przygodówki. Woda w SOS będzie odgrywała szczególne znaczenie, zarówno przy eksploracji, jak i przy rozwiązywaniu zagadek. Gra będzie epizodyczna i rozgrywka będzie się skupiała na segmentach zręcznościowych, eksploracyjnych i logicznych.


 

Do góry Bottom