Sea of Thieves otrzyma piękny i świecący kontroler. Microsoft zaszalał

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Amerykańska korporacja uwielbia przygotowywać najróżniejsze kontrolery, jednak od dawna czekaliśmy na tak udany projekt. Z okazji premiery Sea of Thieves gracze otrzymają możliwość kupienia nowego pada.

Produkcja Rare trafi na półki sklepowe 20 marca i będzie to bez wątpienia jedna z najważniejszych premier w pierwszych miesiącach 2018 roku dla Microsoftu. Amerykanie zdecydowali się odpowiednio zadbać o to wydarzenie i przygotowano nowy kontroler.


Urządzenie zostało wycenione na 299 zł i trafi do klientów 15 lutego. Jest to oczywiście najnowszy model, który posiada udoskonaloną technologię Bluetooth, mapowanie przycisków, teksturowy uchwyt i dodatkowo projektanci zadbali o „tajemniczą, świecącą czaszkę”.

Grafika znajdująca się w centrum kontrolera świeci w nocy, więc możecie mieć pewność, że podczas nocnych sesji zawsze bez problemu odszukacie pada i będziecie mogli kontynuować plądrowanie kolejnych wysp.

Projekt przygotowany dla Sea of Thieves wygląda naprawdę nieźle, bo autorzy zadbali o drobne detale – zwróćcie uwagę na między innymi złoty trigger, który podkreśla pomysł twórców. Kontroler współpracuje z Xbox One X, Xbox One S, Xbox One oraz PC, a tak propozycję zapowiada Microsoft:

"Podnieś kotwicę i przygotuj się do walki, żeglugi i zdobywania łupów z klasą za pomocą kontrolera bezprzewodowego Xbox w edycji limitowanej Sea of Thieves. Wpatrz się w mroczną głębię ciemnofioletowej, półprzezroczystej konstrukcji, ze zdobieniami wytrawionymi laserowo i tajemniczą czaszką, która świeci o zachodzie słońca. Korzystaj z niestandardowego mapowania przycisków i podłącz dowolny kompatybilny zestaw słuchawkowy z 3,5-milimetrowym wejściem słuchawkowym stereo. Zastosowana technologia Bluetooth® umożliwia granie, plądrowanie i grabienie na komputerach PC i tabletach z systemem Windows 10."





 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Pierwsze malowanie pada które mnie się podoba i chciałbym mieć takiego :)
 

Kamil36

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
No to trzeba poczekać do lutego, jak na razie jedyny pad który jakoś wygląda.

Wysłane z mojego VTR-L29 przy użyciu Tapatalka
 

Brolly

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wow takie malowanie to coś nowego. Naprawdę ładny.

Wysłane z mojego SM-G950F przy użyciu Tapatalka
 

Overkill

Użytkownik
Użytkownik
mi też ten pad wpadł w oko ładny jest
 

chrabonszcz

Banned
Użytkownik
Świeżak
Bardzo fajny i cena tez nie wygorowana.
Podoba mi się :)
 

jagmar

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
nie wiem... ja jestem chyba jakiś dziwny ale dla mnie ten pad wygląda festyniarko... wstydziłbym się komuś dać nim grać...

dla mnie najładniejsze są pady oryginalne... czarny albo biały od S...
 

Kendzi76

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wygląda ciekawie ale tyłka nie urywa ;)
 

Do góry Bottom