Sebastien Loeb Rally Evo otrzymuje zwiastun premierowy

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Czasy, w których nieustannie powtarzało się, że na nowej generacji nie ma dobrych samochodówek bezpowrotnie minęły, jednak fani rajdów wciąż nie są zadowoleni. Czy premiera Sébastian Loeb Rally Evo to zmieni?

Sébastian Loeb Rally Evo to symulator samochodowy, w którym wcielamy się w początkowego kierowcę rajdowego, który wspinając się po kolejnych szczeblach kariery bierze udział w coraz bardziej prestiżowych turniejach i mistrzostwach.

Każdy kto miał ochotę sprawdzić Sébastian Loeb Rally Evo z pewnością już to zrobił w związku z dawno dostępną wersją demonstracyjną, jednak twórcy mają coś dla tych, którzy wciąż się wahają. Z okazji premiery udostępnili oni 2 minutowy zwiastun okraszony kawałkami rozgrywki.


 

nemesis48s

Użytkownik
Użytkownik
Grałem w demo i moim zdaniem gra nie ma nawet porównania do Dirt Rally
 

Qkisek

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Taka prawda. Słabiutka produkcja


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Pograłem na pc i xo w demo i powiem tak na 30 fps się gorzej jedzie, gra ma laga na sterowaniu i jeszcze jak w 60 fps to tak nie przeszkadza to w 30 już jest ciężko. Imersja fajna, grafika też nie najgorsza. Powiem że umiarkowanie mi się podoba. Tylko cena nie pasuje bo za wysoka .

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Odpaliłam demo tego czegoś i nawet do końca pierwszego wyścigu nie dotrwałam, bo wywaliłam to z dysku. Ta gra to tragedia, zero fizyki w dodatku. Na prawdę będę w szoku jak ktoś to kupi :D
 

cyfilis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Potwierdzam, że gra to porażka. Najlepsze wspomnienia mam z Collinem 2 ;)
Od tamtej pory to nic ciekawego.
 

MarioOL

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Sterowanie jest porażka na xo przez 30fps , bo imput lag jest masakryczny. Na PC i 60fps jest naprawdę dużo lepiej, ale do dirt rally czy nawet wrc 5 nie ma startu, przynajmniej demo

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
 

kratylos

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
fatalna fizyka jazdy!
jak grałem w forze a potem w tego kasztana to myslalem ze zwymiotuje
 

Do góry Bottom