Seksualny, niebezpieczny zwiastun The Darkness II

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Twórcy The Darkness II robią grę dla dorosłego odbiorcy. Nic zatem nie stoi na przeszkodzie, aby mogli wprowadzić do gry odrobinę pikanterii. O hektolitrach krwi chyba nie trzeba wspominać.


Początek powyższego wideo może być nieco mylący. Wizyta w burdelu wcale nie zaskakuje i dzieje się tam dokładnie to, co w takim miejscu jest na porządku dziennym (nocnym też). Potem jednak mamy szybki powrót do "normalności", czyli pokaz wyrywania flaków, rozpruwania gardeł i innych megabrutalnych akcji, do których The Darkness II zdążyło nas już przyzwyczaić.

Jeszcze w tym miesiącu przekonamy się, czy warto w The Darkness II zainwestować - pojawi się demo. Ci, którzy mają chrapkę na grę w wersji na PC, powinni sprawdzić wymagania sprzętowe.​

źródło - Gamezilla​

Przyznam, że nie słyszałem za wiele o tej grze, ale teraz zrobiła na mnie wrażenie. Zwiastun zaczynający się od 'zadowalania' klienta przez niewiastę przechodzi w krwawą rzeź. Styl graficzny bardzo mi się podoba, przypomniała mi XIII, czy Borderlandsi. Kolejna dobra wiadomość to ta, że tutaj demko również będzie PRZED premierą, nie ma co, styczeń będzie dobry.

Edit:
A tutaj gameplay:

 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

skwierczyq

Użytkownik
Użytkownik
No no zapowiada się coraz lepiej. Mam tylko nadzieję, że tymi mackami będzie się dało pobawić w inny sposób niż tylko finishery ;p
 

pablo55555

Użytkownik
Użytkownik
W tym pierwszym filmiku w 2.51 jest bardzo ładna niewiasta mam nadzieje ze nie została ona zgładzona .
 

NikoBellic91

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
A wiadomo dokładnie kiedy pojawi się demo? Bo przyznam, że mnie też ciekawi ta gra :D
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
A wiadomo dokładnie kiedy pojawi się demo? Bo przyznam, że mnie też ciekawi ta gra :D
Napisali, że jeszcze w styczniu, więc mierzyłbym w końcówkę tego miesiąca, 27, 28, może 29.
 

aker2

Banned
seksualna niebezpieczna nie powinna dawać za pereszka ... :D
 

Do góry Bottom