Serious Sam 3 i split-screen na 4 osoby. Także na PC

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Chcieliście oldschoolu? To go dostaniecie. Nowy Serious Sam zapewnia bowiem wsparcie dla czterech kontrolerów (klawiatura+mysz i 3 pady) przy jednym komputerze.



Kiedy ostatnio dane nam było grać w ten sposób? Tryb podzielonego obrazu będzie można włączyć we wszystkich trybach, tak kooperacji, jak i gry przeciwko sobie.

I znów, jak dawniej, będziemy podpatrywać co właśnie robi nasz przeciwnik, a my sami będziemy przemieszczać się patrząc na ścianę, by czasem nikt nie zorientował się, że z tą wyrzutnią rakiet to biegniemy w jego kierunku. Już w październiku.
Ja jednak wybiorę split-screen na konsoli.

źródło - Gamezilla
 

KuBaNPL

Użytkownik
Użytkownik
Nie no ten splitscreen na PC moim zdaniem jest bardzo niewygodny, co innego na konsoli. Ale co jak co widać że twórcy tej gry stawiają na równi komputery z konsolami :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś , w czasach gimnazjum grało się z kolegą w Poważnego Sama. Splintscreen , gdzie jeden grał normalnie myszką i WSADem , drugi tylko kierunkami ...ah..piękne czasy. Miała wtedy miód ta gra , nie wiem czy chciałbym teraz w to grać , ale uznanie za sc dla 4 graczy.
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Kiedyś , w czasach gimnazjum grało się z kolegą w Poważnego Sama. Splintscreen , gdzie jeden grał normalnie myszką i WSADem , drugi tylko kierunkami ...ah..piękne czasy. Miała wtedy miód ta gra , nie wiem czy chciałbym teraz w to grać , ale uznanie za sc dla 4 graczy.
Dokładnie :p I zawsze musiałem mysz oddawać drugiej osobie, bo nie ogarniała :D Ale zawaliście się grało :D
Ciekawe czy trójka klimatem będzie przypominać jedyneczkę :)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Dziwię się , że wtedy grając kierunkami potrafiłem ubić kolegę grającego myszką he , he... Mięso zawsze gęsto się ścieliło w tej grze...
A kiedyś nawet przyniosłem do znajomego myszkę pod USB , bo w kompie jedno wejście PS2 oczywiście zajęte , ale wtedy było cioranie! Na przemian w Gothica 2 i Serious Sam The Secound Encorter... Było coś wspaniałego w tej grze kiedyś.
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom