SERWIS - Olsztyn i Okolice

KoNDziO21

Świeżak
Świeżak
Po raz drugi przerabiana konsola u tego użytkownika i po raz drugi pełna profeska! Polecam :D

PaNxRybA

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo szybko i sprawnie. Szczerze polecam. Pełen profesjonalizm. ;)

adamio2326

Użytkownik
Użytkownik
Bardzo dobry kontakt, wszystko zrobione szybko i sprawnie, za rewelacyjną cenę. Przy odbiorze w domu, podczas rozmowy wszystko elegancko tłumaczy i pokazuje, jak postępować w przypadku RGH. Po prostu fest robota, wykonana przez najlepszego Fachowca, jeśli chodzi o Xbox'y w Polsce, a robiłem już u nie jednego, tego typu rzeczy związane z elektroniką. Szczerze i serdecznie polecam, polecam i jeszcze raz polecam, tego Speca.

dziasza

Świeżak
Świeżak
człowiek słowny, konkretny i solidny posiadajacy odpowiednia wiedze i sprzet zeby szybko sprawnie i bezproblemowo zrobic konsole polecam

midnight233

Świeżak
Świeżak
Konkretnie zrobiona robota, szybko, sprawnie i tanio. Polecam !

ciesiel1992

Świeżak
Świeżak
Leon Zawodowiec przy nim wymięka gościu wszystko sprawnie,szybko załatwia 100% zadowolenia 100% działania pozdrawiam i gorąco polecam 100% zadowolenia

klik34

Użytkownik
Użytkownik
Witam jestem zainteresowany RGH jednak wiadomo może choć w zalążkach kiedy będzie można zrobić na najnowszym dashu ? (Lub czy jest jakieś obejście) Z chęcią zamontowałbym LT jednak mój napęd to DG5S ;) Ratuje tu tylko Trinity.

muniecpl

Świeżak
Świeżak
Dobra mimo że posiadasz już w h*** komentarzy dodam że ostatnio przerabiałem jak i naprawiałem 2 konsole po testach długo trwałych mogę powiedzieć że jestem ********** zadowolony wcześniejsze naprawy mojego x360 nie były zbyt dobrze wykonane ale magik to poskładał do kupy polecam sam osobiście wiem że każda ewentualna napawa odbędzie się u SPIDER111 magik jak ich mało polecam co do cen naprawdę idzie się dogadać :) Pozdro Spider111

zdydekz123

Świeżak
Świeżak
Profeska

Bezbłędne wykonanie, super kontakt pomimo ze do Olsztyna mam dosyć daleko , tanio a do tego bardzo sympatyczny.Polecam i serdecznie pozdrawiam.

ysiek82

Świeżak
Świeżak
Wszystko jak należy. Sprawnie, profesjonalnie, szybko. Dobry kontakt

Polecam

tysonic

Użytkownik
Użytkownik
Zakupiłem u tego Pana nową slimkę corona Rgh na chipie squirt - zrobione mega fachowo a do tego wstaje bardzo szybko. Sprzęt w 100% zgodny z opisem, na płytce wszystkie pliki + cała masa dodatków, paczka zabezpieczona idealnie a do tego wysłana z samego rana - doszła nazajutrz. Muszę też wspomnieć o miłym i bezproblemowym kontakcie - oby więcej takich transakcji. Zdecydowanie polecam a dodam że ja rzadko kogokolwiek polecam w ogóle bo prawie wszystko i prawie zawsze mi nie pasuje heh.

gepson

Świeżak
Świeżak
Flash

Człowiek profesjonalny zna sie na rzeczy gorąco polecam.

damian284

Użytkownik
Użytkownik
Serdecznie polecam, sama robota trwała jakieś 5 minut, pozostałe 40 to rozmowa. Sympatyczna osoba i profesjonalna obsługa :)

szczupak1

Świeżak
Świeżak
No chyba będę się do Ciebie musiał wybrać.......:joyous:

mesiah1989

Świeżak
Świeżak
100% pewny koles. Chip postawiony wzorcowo , dosc szybki start konsoli i masa dodatkow na plycie w komplecie. Zero bajerow i kombinowania. Polecam z czystym sumieniem.

MiKar

Użytkownik
Użytkownik
w 100% polecam, przeróbka wykonana w ciągu jednego dnia. Przy odbiorze wszystko zostało wytłumaczone i pokazane jak się obchodzić z konsolą po przeróbce, jako gratis została dołączona płytka z programami i poradnikami. Polecam jak najbardziej :calm:

maciek_8

Świeżak
Świeżak
Wszystko ładnie, pięknie. Konsolka zrobiona profesjonalnie na RGH w ciągu jednego dnia. Przy odbiorze wytłumaczone to i owo jak się bawić i konfigurować, na CD dużo gratisów :)
Pozdrawiam Jawor

spider111

Użytkownik
Użytkownik

froger

Świeżak
Świeżak
Profesjonalna usluga. Dobry kontakt. Polecam w 100%. Najlepszy w miescie.

qubusek90

Świeżak
Świeżak
porządna robota wszystko śmiga jak należy, a że jestem początkującym konsolowcem uzyskałem odpowiedź na wszystkie swoje pytania!!

Do góry Bottom