Serwis Wymiany Gier

xmen38

V.I.P
V.I.P
Na innych forach potwierdzaja dzialanie serwisu i ze otrzymali gry.


Najciekawsze jest to, że nie trzeba wymieniać się sztuka za sztukę - istnieje wewnętrzna waluta, na którą wymienia się gry. Im więcej udanych transakcji, tym więcej punktów na następne wymiany. Za każdą transakcję płaci się 1 euro. Nowi użytkownicy dostają w prezencie punkty wystarczające na bezpłatne zamówienie 1 gry.

Tu można kliknąć i obejrzeć: http://www.goozex.eu/referral.asp?idr=4901767642

(lojalnie zaznaczam, że to link referencyjny - jeśli ktoś zapisze się przez niego i będzie aktywnym userem, to dostanę kiedyś kilka punktów w nagrodę) - na razie nie ma jeszcze wielu zapisanych userów, ale to najlepszy moment, żeby zająć dobre miejsce w kolejkach po atrakcyjne tytuly.
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Czy to chodzi o to że rejestruje się tam, zdobywam punkty i wymianiam je na gre ?

Jeżeli tak to w jaki sposób te punkty zdobywać ?
 

xmen38

V.I.P
V.I.P
Po rejestracji otrzymasz 100 punktow.
Kazda gra jest wyceniana na okreslona ilosc punktow od 100 do 700.
Zaznaczasz interesujaca cie pozycje i czekasz w kolejce na interesujacy cie tytul.
Jesli ty wystawiasz jakas gre to po zakonczonej wymianie otrzymasz punkty i mozesz je wymienic na inna gre.
 

jarek43_16

Użytkownik
Użytkownik
a jaka jest gra za 100 ? Może bym się zarejestrował i miałbym giere za darm :)
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
widze że Burnout Paradise (zwykły) i PGR 3 jest za 100

EDIT:
Widze że za 100 jest troche więcej, nie będe pisał. Wejdź i sam zobacz :D
 

damianwroc

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
się właśnie zarejestrowałem.. ciekawa strona szkoda że nie polska ;)
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
podawajcie swoje nicki, moze jakos się powymieniamy :p

Marwolek
 

magiczny

Użytkownik
Użytkownik
Ale to mi się wydaje troche dziwne. Przecież te gry może wystawiać "ktoś" np. ze stanów zjednoczonych. I jeżeli ja ją zamówie to ten "ktoś" będzie ją słał aż ze stanów? Przecież zanim ta gra by doszła to bym zdążył zkołować kase żeby kupić ją i do tego w polskiej wersji (o ile jest taka możliwość) u siebie w mieście.
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
w opcjach można wybrać tylko Polske, a po 2 jak coś tylko z Europy... USA mają odzielną stronę
 

MasterOblivion

Użytkownik
Użytkownik
Jak to dokładnie wygląda? Tylko się zarejestruję i mam Burnout Paradise za free?
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
ludzie wszystko byście chcieli za free....., ale w sumie to jest za free ^^
Ten serwis to najpopularniejszy serwis wymiany gier w USA. Polega to na tym, że chcemy się pozbyć np Gears of War 2, dodajmy oferte i czekamy. Jeśli ktoś wystawi oferte wymiany tejże gry to dostaniecie maila ze wszystkimi potrzebnymi danymi. I teraz najstraszliwsza rzecz was czeka. Musicie wysłać gre za darmo!! :p Oczywiście w opcjach można ustawić oferty tylko z Polski np. Dobra, jak już wysłaliście gre i zostanie potwierdzony odbiór, dostaniecie tyle punktów ile ta gra była warta. No i teraz ta lepsza strona medalu. Teraz wy składacie oferte "kupna" np GTA 4. Jeżeli ktoś bedzię chciał ją "sprzedać" to każdy z was dostanie maila o zawarciu tranzakcji. Kontrahent dostaje twoj adres, drukuje go nakleja na paczke i wysyła ci. Odbierasz gre, potwierdzasz odbiór: punkty z twojego konta przeszły na kolege, który wysłał paczke.

Jak tylko serwis się rozrośnie to nie będzie trzeba czekać, napweno będą tysiące ofert.

Aha no i oprócz tych punktów, za które się płaci za gry, są jeszcze punkty TRADE, dzieki ktorym mozna tranzakcje wykonać. 1 trade kosztuje 1 euro. czyli koszt wymiany gry to około 4 zł :p

jestem bardzo chętny wziać udział w tym serwisie, bo przerabianie konsoli raczej mnie nie nęci... jak coś prosze dodawać mnie do Frienow na serwisie.
nick: Marwolek

edit
spróbuje wymienić jakąś gierke na pc, zoabczymy czy dojdzie.
 

MasterOblivion

Użytkownik
Użytkownik
A wymieniał ktoś z Was te punkty? Może haczyk tkwi w przychodzących reklamach? :p
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
ja sprobuje wymienic cos latwo dostepnego, jak cos wyjdzie z tego, dam znac :p
ale wejdzcie sobie na amerykanska wersje :p na xboxa jest ciagle dostepnych z 5000 tytułów, wiec jest w czym wybierac. Wlasciciele serwisu widzac, ze wyszlo w USA to napweno wyjdzie to i w Europie. Zobaczycie jak sie rozkreci.

edit. wybrałem tylko Polske jako kraj tranzakcyjny. Ale patrząc po Wlk Brytani to tam już to się nieźle kręci.
 

xmen38

V.I.P
V.I.P
Zgadza sie amerykanska wersja jest bardzo rozbudowana a europejska dopiero raczkuje.

Tak czy tak moze cos z tego wyjdzie i uda sie zdobyc pare fajnych gierek.
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
jak wchodzę w X360 to najniższe oferty są od 150 punktów ale na szczęście3 ma się ten emulator na twardym dysku;) ja sie ustawiłem w kolejce po darmowe Ninja Gaiden Black. Mam czas to poczekam. Ps. Chyba nikt nie powiedział że wcale nie trzeba się wymieniać. Można kupować śmiało bez oferowania swoich gier a 100 punktów jest warte 5 ojro ;P
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
Czyli mogę zrobić konto dostaje za darmo 100 pkt i mogę dostać za free burnout paradise?? Proszę o odpowiedź czy ktoś już to robił bo nie chce kasy wydać a tak bym miał za darmo :]
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
sorry sprawdzałem w grach dostępnych. Ogólnie są po 100 np. wspomniany Burnout. PawlaQ - sam się zastanawiam nad twoim pytaniem. Wydaje mi się że jak chcesz wmiarę szybko to sprawdzić to wybierz coś z działu Available now, bo na gry których obecnie nikt nie che oddać możesz czekać latami ;) Wrazie czego te 100 punktów to jedyne 5 euro plus token za 1 euro = Burnout Paradise za 6 euro czyli niewiele. Jeśli ktoś otrzymał już grę to prosimy o komentarze.
 

PawlaQ

Użytkownik
Użytkownik
He teraz to chyba nic nie wezme bo dostepne gry kosztuja 200-800 pkt :<
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
wybierz cos z pierwszego X-a...tylko najpierw sprawdź czy jest na tej liście:
Xbox.com | Xbox 360 - Original Xbox Games on Xbox 360
 

marwol

Użytkownik
Użytkownik
ludzie nie rozumiecie na czym ta inicjatywa polega? dostaniecie pewnie swojego burnouta ale musicie czekać i to długo... wszyscy odrazu sie rzucili za te 100 pkt na burnouta tylko nikt narazie takie oferty nie dał, sam bym nie wystawił burnouta za 100 pkt tylko. Chodzi o to, że zamiast wymieniać się z ludźmi odrazu gra za gre, dostajemy za gre pewien rodzaj waluty, za którą możemy kupić kolejne gry! Mówie wam zobaczcie sobie wersje USA, 5000 tytułów dostępnych odrazu! Jak pomożemy się rozwijać temu serwisowi to będzię wspaniale. My jako polacy powinniśmy docenić tą inicjatywe bo narazie w Polsce takie coś nie istnieje... a wy jak tylko usłyszeliście o darmowym burnoucie to już zamówień z 15... Naprawde uważam, że to moze wypalić i ułatwic wymiane gier miedzy ludzmi. Juz na x'a z polski jest dostepne 15 różnych tytułów. Jedyna wada narazie to taka, że ktoś musi kupić na stronie punkty, żeby rozpoczeła się jakaś wymiana.
 

Do góry Bottom