Serwis !!!

dzierzal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Obecnie mieszkam w Szkocji i tutaj zakupiłem konsole i byłem szczęśliwym posiadaczem jej od 8 miesięcy , aż do momentu pojawienia sie "ring of death". Gwarancji żadnej nie mam na konsole, ponieważ kupiłem ja w sklepie z "drugiej ręki" i dali mi gwarancję na miesiąc . Więc poszedłem do takiego sklepiku gdzie kupuję gierki i zapytałem czy świadczą usługi na naprawę 3 czerwonych światełek, a on na to ze nie robią tego , ale mogę skontaktować sie z M$ i naprawia mi to ( dodam ze moja konsola jest z 2006r.) I pomyślałem sobie że spróbuje i zadzwonię , chociaż i tak nie mam gwarancji i zobaczę co się stanie. Więc zadzwoniłem , powiedziałem jak wygląda sprawa i konsultant nawet nie zapytał sie czy mam gwarancję i przyjął moja konsole do naprawy :) i dzisiaj rano odwiedził mnie kurier i zabrał sprzęt . Moje pytanie jest takie , czy naprawią mi tą konsole bez aktualnej gwarancji ? , bo na stronie xbox.com jak patrze bo jest napisane ze gwarancja wyczerpała się .

I co drodzy koledzy myślicie o tym , naprawią konsole czy odeślą w takim stanie jak wysłałem .

Pozdrawiam.
 

cris14

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Serwis !!!

Albo każą Ci zapłacić za usługe albo masz farta i odeślą Ci nową bądź naprawioną 8)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Serwis !!!

dokladnie tak jak powiedzial cris14

a ja mam do ciebie jeszce pytanko :p gdzie na stronie xbox.com mozna zobaczyc czy masz jeszce gware ^^ bo szczerze mowiac to ja nie wiem czy jeszce mam czy nie bo kupowalem tez z 2 reki a gosc cos wspominal ze nie rejestrowal


pzdro
 

dzierzal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Serwis !!!

xbox.com >> zakładka "wsparcie" >> nastepnie klikasz na taki tekst " Wyszukaj wiadomości na temat typowych problemów, odpowiedzi na często zadawane pytania itd" >>> następnie klikasz na to "Pomoc techniczna do konsoli Xbox - witryna sieci Web" >>> natępnie klikasz na rejestrację >> rejestrujesz swój sprzęt podając swój numer seryjny i masz wszystko ładnie napisane.

A odnośnie jeszcze mojego tematu to słyszałem ze M$ daje na "ring of death" dodatkowo 3 lata gwaracji :)
 

peku

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Serwis !!!

wielkie dzięki teraz wiem ze mam jeszce prawie 1 rok gwarancji :D
 

dzierzal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Serwis !!!

hehehe to super:) , cieszę sie że pomogłem ;)
 

marian332211

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Serwis !!!

dzierzal konsole ci naprawia bez problemu ja tez kupilem w szkocji w 2006 i wysylam juz 2 raz na gwarancje a na 3 czerwone diody masz 3 lata gwarancji wiec nie masz sie co martwic

pozdro 8)
 

dzierzal

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Serwis !!!

no naprawili tylko teraz czekam na powrót mojego X, i dodali jeszcze mi 6 miechów gwarancji :)
 

Do góry Bottom