Session – nowa gra o desce zmierza na XOne

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


EA miało przywieźć ze sobą do Los Angeles Skate 4. Dali ciała, ale być może naprawi to Microsoft za pośrednictwem Session.

Na konferencji giganta z Redmond zaprezentowano melancholijny trailer nowej produkcji traktującej o jeździe na deskorolce. Po bardzo słabym Tony Hawk 5 będzie to z pewnością nie lada gratka dla fanów tego nieco zapomnianego gatunku. Stworzeniem produkcji zajmuje się niezależna firma Crea-ture Studios z Montrealu, co udało się dzięki udanej kampanii w serwisie Kickstarter.


Wygląda na to, że tytuł postawi przede wszystkim na realizm co mnie osobiście bardzo cieszy. Tytuł trafi do wczesnego dostępu na Steam Early Access i Xbox Game Preview pod koniec 2018 roku, za to jego oficjalna premiera przewidziana została na 2019. Wspomniałem we wstępie o Skate nie bez powodu, bo Session zaadoptuje system sterowania z tej serii. Ruchy gałek analogowych odpowiedzialne będą za poszczególne stopy i kręcąc analogami wykonami przeróżne triki.

Gdy nie będziemy jeździli na desce, przejdziemy do trybu filmowego, rejestrującego nagrania naszych trików w celu ich edycji i udostępniania. System kamer został zainspirowany filmami o jakości VHS z lat 90, kiedy to moda na jazdę na deskorolce kwitła również w Polsce. Kampania na Kickstarterze wspominała też o edytorze skateparków, trybie fabularnym i sieciowych zmaganiach.

A pamiętacie taki tytuł jak Grind Session?


 

Do góry Bottom