Shadow Complex za free

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Otóż wyczytałem, że można "przedłużyć" sobie trial Shadow Complex. Podobno wystarczy po pokonaniu wielkiej maszyny na końcu dema wcisnąć "start", a następnie załadować ostatni checkpoint. Sposób przetestowany przez wiele osób i ponoć działa, osobiście będę mógł przetestować dopiero jutro, gdy sam ściągnę SC. Oczywiście save potem nie działają, także grę trzeba przechodzić na jeden kontakt...
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Ale jaja działa :)
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
W takim razie super, za godzinkę sam będę miał SC na dysku i zdam relacje.
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
A jest to proces jednorazowy, czy za każdym razem trzeba to robić? :p
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Lwr
Save potem nie działa, także trzeba przejść ewentualnie grę "na raz". Gdy wyłączys grę i uruchomisz później, zaczynasz od początku.
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Niestety jest pewien minus tej metody:/ Doszedłem do momentu autodestrukcji kompleksu, niestety nie zdażyłem uciec save się oczywiście zrestartował ale dosć dziwnie ponieważ autodestrukcja była już włączona i niestety przy wejsciu do innej lokacji spotyka mnie nieustanna śmierć :/
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
Przed chwilą sprawdzałem, metoda wydłuzenia triala oczywiście działa. Dodatkowo, gdy robi się gorąco i widzimy, że praktycznie nie ma szans na przeżycie, można spauzować grę i ponownie wczytać ostatni checkpoint, a gra nie cofnie nas do początku, tylko autentycznie do ostatniego save. Ważne, aby nie wyjść z gry, bo wtedy stracimy cały postęp.
 

Lwr

Użytkownik
Użytkownik
OK. Dzięki za info. Sciagam triala, zeby zobaczyc, co to w ogole za giera. Może szarpne sie na punkty, ale nie wiem. Bo na raz to raczej jej nie przejde :>
 

no1safe

Użytkownik
Użytkownik
Dzięki za info :) Myślałem nad ściągnięciem wersji testowej, ale trochę odstraszył mnie rozmiar. Teraz mam porządny argument do 'wypróbowania' gry :D
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
Potqwierdzam sposób działa.Doszłem do momentu zdobycia wszystkich kard i przejscia przez lasery i juz bylo pozno i wylaczylem :D
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
a acziki leca jak w pelnej wersji czy tyle ze pograc mozna jak w pelna?
 

zdzisiek664

Użytkownik
Użytkownik
oby więcej "takich gier" :yeye:
 

lordostros

Użytkownik
Użytkownik
miedzianek
Niestety, achivy nie wpadają, nadal jest to wersja trial, także gra nawet nie jest uwzględniana w gamerscore. Mimo wszystko wydaje mi się, że warto dogłębnie przetestować takie demko :p
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Ja pograłem w triala dość długo, czuję, że nawet niemal przeszedłem tą grę :) Przy moim szcześciu to pewnie etap destrukcji był ostatni :D. Jak na pozycję Aracade Shadow oeferuje multum opcje ach ten upgrade pancerza itp. coś pieknego :) Jedyna wada jest taka, że gra nikiedy troszkę przycina :p Tak czy inaczej ms pointsy zostały zakupione.
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
Mi nie przycina.
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
ja lekko zhardkorowalem, i po zodbyciu tej fioletowej substancji, cofnelem sie na poczatek gry, tam gdzie moglem jej uzyc, ale wtedy nie mialem :D
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Nie tylko ty przyjacielu :D
 

igorro

Użytkownik
Użytkownik
A mi się nie chce wracać taki kawal:D Moze jak by się strażnicy nie odradzali a ja gram na insane wiec tym bardziej nie chce mi się wracać:D
 

tijs18

Użytkownik
Użytkownik
Co do przycinania to hmm nie jest to spadek fps :) Sam nie wiem jak to nazwać :)
 

KuKiKaZMaN

Użytkownik
Użytkownik
A do Trials HD też jest taki "myk" ? :)
 

Do góry Bottom