• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Shadow of the Tomb Raider. Gameplay prezentuje mroczną przygodę Lary Croft

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Lara Croft jest gotowa na kolejne wyzwania. Eidos Montreal kończy wielką trylogię poszukiwaczki skarbów i dzisiaj możecie spojrzeć na dłuższy gameplay. Znana bohaterka posiada wiele nowych ruchów.

Shadow of the Tomb Raider jest zwieńczeniem trylogii poszukiwaczki skarbów. Crystal Dynamics oraz Eidos Montreal w 2013 roku zapoczątkowali zupełnie nową serię Lary Croft, która zostanie zakończona właśnie przez nadchodzącą opowieść. Gra trafi na rynek 14 września.


„Testując Shadow of the Tomb Raider ,czułem się właśnie trochę jak taki Tom Cruise na sterydach. Tylko piękniejszy i młodszy. I bardziej uroczy, choć niemniej poobijany i skupiony na tym, by przeżyć. I by trzymać się swojego znanego emploi bohatera kina akcji.”
Powyższymi słowami przedstawia swoje wrażenia z gry Rozbo, który miał już dostęp do tytułu i może podzielić się z Wami gorącymi szczegółami. Trudno w tym wypadku oczekiwać zupełnie nowych wrażeń, jednak deweloperzy zadbali o kilka nowych ruchów protagonistki.

Nawet poniższy gameplay pokazuje, że tym razem Lara Croft musi wykazać się większą bezwzględnością. Twórcy obiecują najtrudniejszą i znacznie brutalniejszą przygodę, podczas której bohaterka podejmie wiele trudnych wyborów.

Możemy mieć pewność, że fani nie będą zawiedzeni. Pozycja to oczywiście typowa kontynuacja, która wykorzystuje znane elementy i ubarwia je o ciekawą opowieść, wymagające zagadki logiczne oraz mroczniejszą otoczkę.


 


Do góry