Shadow of the Tomb Raider na zwiastunie. „Mroczna” Lara w akcji

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1


Eidos Montreal już wczoraj zapowiadało swoją wizytę na konferencji Microsoftu i twórcy nowej Lary nie zawiedli. Studio pozwala nam spojrzeć na świeży materiał prezentujący w akcji znaną poszukiwaczkę skarbów.

Shadow of the Tomb Raider wyciekło na wiele miesięcy przed faktycznym ujawnieniem, ale w końcu możemy spojrzeć na pełną prezentację kolejnej przygody Lary Croft. Oglądajcie zwiastun z mrocznej i zarazem najtrudniejszej odsłony w serii.


Przedstawiony materiał to w zasadzie świetna zapowiedź nadciągającej akcji, ponieważ twórcy pozwalają zapoznać się z zarysem fabularnym, a jednocześnie pokazują wiele pięknych miejsc, do których trafi Lara.

Pierwszy zwiastun prezentujący rozgrywkę w Shadow of the Tomb Raider pokazuje akcję, wewnętrzny konflikt i wyzwania, z którymi przyjdzie się Larze Croft mierzyć w chwili próby. Walcząc z czasem o uratowanie świata przed apokalipsą Majów, Lara musi zapanować nad zabójczą dżunglą, zbadać przerażające grobowce i wytrwać w trudnych chwilach zanim wcieli się w przeznaczoną jej rolę Grabieżcy Grobowców.

Nawet ten zwiastun pokazuje, że Eidos Montreal zdecydowało się na wielkie zmiany… Klimat jest naprawdę mocny!


 

Do góry Bottom