Shadow of the Tomb Raider najtrudniejszą grą w historii serii

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
#1Shadow of the Tomb Raider zapowiada się nie tylko na wyjątkowo mroczną opowieść, ale możemy również spodziewać się wyjątkowo wymagających wyzwań. W sprawie wysokiego poziomu trudności wypowiedział się Daniel Chayer-Bisson.

Shadow of the Tomb Raider to pierwsza odsłona serii przygotowywana głównie przez Eidos Montreal. Twórcy korzystali z porad Crystal Dynamics, ale tym razem to deweloperzy odpowiedzialni za losy marki Deus Ex zajęli się najważniejszymi pracami.Eidos Montreal zdecydowało się w ciekawy sposób rozwinąć koncepcję. Twórcy nie tylko kontynuują pracę Crystal Dynamics, ale jednocześnie zaoferują trudniejszą przeprawę – w tej sprawie postanowił wypowiedzieć się Daniel Chayer-Bisson, reżyser gry:

„Powiedziałbym, że będzie to najtrudniejszy Tomb Raider w historii serii. Jest to ważne, ponieważ w grze spotkamy również najbardziej doświadczoną Larę.”
Gracze mogą oczekiwać największej i najtrudniejszej odsłony serii, która jednocześnie zaoferuje naprawdę wymagające zagadki. Podróż do niektórych grobowców ma nas wymęczyć i jest to na pewno kapitalna wiadomość dla fanów uniwersum.

Twórca obiecuje również rozsądne rozłożenie checkpointów – ekipa odpowiedzialna za balans zadba o wrzucenie punktów kontrolnych w odpowiednich miejscach, więc częsta śmierć nie będzie bardzo irytująca.

W Shadow of the Tomb Raider spotkamy również ciekawego antagonistę, który zdaniem Jilla Murray’ego może być „bohaterem własnej opowieści”, ponieważ jego motywacje są podobno bardzo przekonujące i pozwolą graczom na sporo ciekawych przemyśleń.


 

Fabiosek1

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
#2
Zawsze praktycznie gram na najwyższym (poza trybami dla masochistów) i z tego co pamiętam to jedynka miała takie trudniejsze momenty, a dwójka była totalnie prosta. Ciekawe jak w trójce...
 

Do góry Bottom