Shellshock 2: Blood Trails

zrebak82

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
witam ktos wie kiedy data wydania gry czekam na ten tytul juz dlugo ale wciaz cisza Shellshock 2: Blood Trails :confused:
 
R

rowerser

Guest
Published by: Eidos Interactive
Developed by: Rebellion
Release Date: February 2, 2009
Genre: First-Person Shooter

Wg. IGN.
 

zrebak82

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
no nic mialem nadzieje ze dostaniemy ten tytul na swieta pozostalo mi tylko czekac dalej
 

kacprzak_Lca

Użytkownik
Użytkownik
Przeszedłem jedynke na kompie bo było w cda. Nie przypominam sobie zeby był to hit. Jakies wielkie oczekiwania macie wobec tej gry??
 

zrebak82

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
ja natomiast gralem w jedynke na playstation i tytul przypad mi do gustu wiec dlatego czekam z niecierpliwieniem na druga czesc
 

Erno

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Druga część klimatem będzie podobna bardziej do Condemned :)
 

zrebak82

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
tak wlasnie widzialem to moze byc dobre powiazanie horroru z akcja zobaczymy jaka mieszanka wybuchowa z tego wyjdzie
 

Misiuk

Użytkownik
Użytkownik
"Gra będzie w sposób niezwykle sugestywny symulować efekty przerażenia, szoku czy zażytych substancji"

Tzn. będzie nieźle :) Cytat z Cd-Action. Jedynka była niezbyt udana. Ale za to 2, może być coś;) Będzie zombie ;] Ale szoku ;d Fajnie będzie. Jeśli jeszcze taki szok, przerażenie było w deadspace ;d Tzn. głowny bohater odczuwał :) Ale to inna gra. Czekam z niecierpliwością :>
 

gumis

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ShellShock 2: Blood Trails
Część1: http://www.youtube.com/watch?v=9vf6Vq4FjpM&feature=related
Część2: http://www.youtube.com/watch?v=16e2Nirg968&feature=related
Zapowiada sie lepiej niż Call of Duty... Ale zobaczymy jak pogramy...
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
gierka robi sie po pewnym czasie ciekawa, szkoda tylko, ze wykonanie mizerne :p najgorszy imho jest spadek klatek ... no coz... wiecej bym sie po shellshocku jednak nei spodziewal :) juz pierwsza czesc pokazala czym jest ta gra :p
 

janek418

Użytkownik
Użytkownik
Ja mam odwrotne przemyslenia na temat tej gry, im dluzej w nia gralem tym bardziej odechciewalo mi sie wlaczyc ja kolejny raz, a poczatek calkiem ciekawy.
 

zenon

Użytkownik
Użytkownik
wlasnie sobie pozyczylem te gierke i niezmiernie sie ciesze,ze jej nie kupilem :)
denerwuje mnie w niej sterowanie.nie wiem jak to okreslic ale jest jakies kwadratowe.wlasnie skonczylem cod4,bad company i cod5.w tych grach sterowanie jest po prostu perfekt.a shellshock jakos drewnianie chodzi.nie wiem czy to tylko moje odczucia ale jak na razie gierka nie podeszla mi do gustu.
moze tez dlatego,ze w pierszym poziomie jest ciemno jak w du..e a ja takiego klimatu nie za bardzo lubie :)
 

zenon

Użytkownik
Użytkownik
ja pierdziele.wy zyciue nie widzialem bardziej denerwujacej gry :)
wlasnie ja wyrzucilem przez okno.czy mi sie zdaje czy ta gra to na prawde jedna wielka ciemnosc i denerwujacy przeciwnicy,ktorych nie widac (bo nie wiem czy wpominalem ale ciemno jak w dup.ie jest)? :)
 

nakoz

The Legend
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
The Official XBox Magazine (wydanie UK) nr. 4/2009 ocena: 2/10

@up - nie pisze się posta pod postem...
 

zenon

Użytkownik
Użytkownik
wiem,ze nie pisze sie posta pod postem ale chcialem go odswierzyc :) chcialem go upnac bo byl juz na drgiej stronie :)

co do ocen w gazetach: nigdy nie kieruje sie nimi.gtaIV w kazdej gazecie dostal maxa a mnie ta gra nawet peryferyjnie nie podnieca :) nudna jak flaki z olejem,fizyka rodem z kreskowki wzieta a realizm tez kojarzy mi sie z tom&jerry :) oczywiscie to moje osobiste,subiektywne zdanie wiec prosze sie nie obrazac.

dlatego chcialem sie zypatac czy komus podobal sie shellshock 2 czy tylko mi wydaje sie,ze to gra nie do grania :)
 

neMeSIz

Użytkownik
Użytkownik
he, powiem ze niekiedy podobaja mi sie takie perfidnie zrobione gierki :) ale kazdy ma swojego bzika :) nie kazdemu podpasujesz np z kinem klasy b czy tez rodzejem muzyki czy tez smakiem chipsow ;P osobiscie dalbym tej gierce wiecej niz 2/10 a co do ocen gazet to nie ma co sie sugerowac bo bezsens zwykle pisza, stoi za tym albo kasa albo wstanie lewa noga z lozka :D
 

Do góry Bottom