SHIFT 2 realistyczne do bólu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik


Producenci gier wyścigowych kładą ostatnio bardzo duży nacisk na promowanie realizmu w swoich tytułach. Najpierw pochwalili się tym autorzy DiRT 3, teraz piłeczkę odbiło EA.


A mowa o SHIFT 2: Unleashed, które właśnie doczekało się najnowszych pamiętników developera. Autorzy gry już podczas premiery Gran Turismo 5 podkreślali, że ich tytuł w kwestii "autentyczności" i "realizmu", pobije produkcję Polyphony Digital, a teraz możemy posłuchać o tym trochę więcej. Oczywiście fakty te i tak zweryfikujemy dopiero po premierze.



Źródło
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

kj5

Użytkownik
Użytkownik
To mnie się podoba :)
Fajnie wyglądają ruchy kamerą, drifty, cała oprawa graficzna i ten rrrrrrr-rrrrr-rrrealizm !
Takie GT czy Forza jest realistyczna ale sztucznie. Realizm nei polega na wklepanie 50 czynników wpływających na auto ale zrobienie gry tak aby oddawać to co czuje kierowca.
 

gvt

Użytkownik
Użytkownik
Myślę że ta część będzie lepsza od 1, bo jak dla mnie to 1 była słaba...
 

Onicniepytaj

Ryżownik
Ryżownik
Xbox One
Użytkownik
Hmm czyżby jednak NFS wziął zakręt i pokazał klasę?? Zobaczymy jak to będzie, chociaż jakoś im nie ufam =)
 

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Realizm nie polega na wklepanie 50 czynników wpływających na auto ale zrobienie gry tak aby oddawać to co czuje kierowca.
Dokładnie i za to cenię Shift'a jedynkę i będę cenił dwójeczkę :)

Hmm czyżby jednak NFS wziął zakręt i pokazał klasę?? Zobaczymy jak to będzie, chociaż jakoś im nie ufam =)
To już nie jest NFS - a NFS miał zawsze klasę - wyścigów arcadowych - części od pierwszej do Most Wanted oraz Hot Pursuit ;)
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
To mnie się podoba :)
Fajnie wyglądają ruchy kamerą, drifty, cała oprawa graficzna i ten rrrrrrr-rrrrr-rrrealizm !
Takie GT czy Forza jest realistyczna ale sztucznie. Realizm nei polega na wklepanie 50 czynników wpływających na auto ale zrobienie gry tak aby oddawać to co czuje kierowca.
Zgodzę się z Tobą. Od gry wyścigowej powinniśmy oczekiwać dynamiki , poczucia tej prędkości w aucie , przeżycia kierowcy , a nie wozu. W tym Shift 2 będzie pewnie niepokonany.
 

Tieu

Użytkownik
Użytkownik
Takie GT czy Forza jest realistyczna ale sztucznie. Realizm nei polega na wklepanie 50 czynników wpływających na auto ale zrobienie gry tak aby oddawać to co czuje kierowca.
Realizm polega na wiernym oddaniu prowadzenia auta, jego zachowania przy różnych czynnikach zewnętrznych. Więc nie porównuj pseudo sim racera zwanego Shiftem do FM/GT bo się tylko ośmieszasz.


Forza Motorsport 4 nadejdzie i Shifta 2 zmiecie.
 

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Realizm polega na wiernym oddaniu prowadzenia auta, jego zachowania przy różnych czynnikach zewnętrznych. Więc nie porównuj pseudo sim racera zwanego Shiftem do FM/GT bo się tylko ośmieszasz.


Forza Motorsport 4 nadejdzie i Shifta 2 zmiecie.
To już poniżej pasa walnąłeś ;)
Przecież wiadomo co będzie jak czwarta Forza nadejdzie....ale do tego czasu w Shifta 2 zagrywać się będę , ot co!
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Ślinka leci ;) Widać, że kasa robi swoje. Jedynym mankamentem jedynki był... dziwny drift, mam nadzieję, że to poprawią. Jedynka skończona, oczekuję dwójki ;)
 

czesiofan

Użytkownik
Użytkownik
Dobra dobra hajp rośnie, a później i tak wszyscy powiedzą, że NFS skończyło się na MW.
 

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
1:25 - niby normalny przejazd, ale urywa jajca :p szykuje się świetna ścigałka
 

RAKU PL26

Banned
czesiofan@ dokładnie ale ja i tak ta gre kupuje jedynka mi się podobała
 

Szpaner94

Banned
Fajnie, fajnie.... jak dla mnie świetna gra do przeczekania na premierę Forzy 4 ;). Niemniej jednak pewnie nastawiają się na rywalizacje z DiRT3.


Nie byłbym sobą, gdybym nie dodał, że podobne filmiki 3 tygodnie temu prezentowało nam Atari, a dziś TDU 2 bardziej przypomina pole minowe niż "Króla wyścigów". Wiec ograniczam entuzjazm...
 

kj5

Użytkownik
Użytkownik
@up Dla mnie od początku TDU2 było simsami z autami.
@Qwertaj
Posłuchaj wypowiedzi "ekspertow" jeden z nich mówi że głowa sama ucieka na boczną szybe aby sprawdzić czy nie uderzymy w bandę.
Fajne jest też to że ta "aktywna kamera" to będzie jedno z wielu ustawień a nie
 

Arii

Użytkownik
Użytkownik
Shift 2, Forza 4 :) prawdziwa gratka dla fanów czterech kółek :) oczywiście zaliczam się do tego elitarnego grona :p :)
 

heniekPL

Świeżak
Świeżak
zapowiada się nieźle:) a co do kamery przy drifcie to mi się to podoba:)
 

szem0

Banned
Użytkownik
mi się shift 1 podobał bardzo tak więc na shifta 2 czekam
 

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Posłuchaj wypowiedzi "ekspertow" jeden z nich mówi że głowa sama ucieka na boczną szybe aby sprawdzić czy nie uderzymy w bandę.
Tak, wiem, ale nie chodziło mi o to. Chodzi mi o to, że w pierwszym Shifcie jakoś tak ciężko się driftowało. Może po prostu nie potrafiłem tego robić, ale no... nie szło mi :)
 

piotrek95pl

Użytkownik
Użytkownik
Moze bedzie lepsze od Forzy 4 (chodz wadpie) ale jak slysze o tych pier.dolo.nych oponach w forzie to mnie zalewa
a co do filmiku to swietnie sie prezetuje , te szczeguly , auta...itp
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom