• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Shift 2 Unleashed - Pagani Huayra Gameplay Trailer

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Najnowszy zwiastun Nfs:Shift 2 robi wrażenie, wszystko dzięki ekskluzywnemu samochodowi do tej gry. Zwiastun z Pagani Huayra naprawdę wgniata w fotel, zobaczcie sami...

Dla Xboxforum.pl /BaX

Ostatnio edytowane przez moderatora:
Nazwa tego auta jest śmieszna huayryyuahahaurya, zonda o wiele lepsza, a co do gry to wszystko ok, tylko CZEMU nie ma deszczu, śniegu, zmiennych warunków pogodowych...

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Widok z kokpitu wymiata :D Jednakże cały czas mnie ciekawi jak to się będzie grało w tych mrocznych ciemnościach :)

Pagani Huayra jest następcą Zondy mojego ulubionego auta ...
A co do filmu to wygląda nieziemsko. Czekam,czkam zacierając ręce

Rylo

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli gra będzie taka jak na filmiku to czekam na nią z niecierpliwością, być może okaże się hitem, albo kitem;p

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra będzie mega! Już dawno jest na mojej liście ,,do kupienia''. Tak właśnie powinny wyglądać wyścigi! Absolutnie rewelacyjne oddane poczucie prędkości , czuje się te 300km/h aż zęby bolą! Do tego świetna grafika , zwłaszcza kokpity i same auta , trasy leśne mistrzostwo. Jeśli model jazdy nie zawiedzie , to do FM4 będę w to śmigał.

nie będzie warunków pogodowych w shifcie 2 ;] tak gdzieś czytałem, ale nie wiem gdzie ;p

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem jak Was, ale mnie najbardziej zachwyca dźwięk silnika w tej grze. W żadnej, ŻADNEJ grze nie ma tak perfekcyjnie oddanych odgłosów silników, jak w NFS'ach.
Co do samego samochodu, zakochałem się w nim odkąd zobaczyłem concept arty, to było to, czego brakowało zondzie, tego... genialnego przodu ;)

Do góry