Shift 2 Unleashed - Pagani Huayra Gameplay Trailer

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik

Najnowszy zwiastun Nfs:Shift 2 robi wrażenie, wszystko dzięki ekskluzywnemu samochodowi do tej gry. Zwiastun z Pagani Huayra naprawdę wgniata w fotel, zobaczcie sami...

Dla Xboxforum.pl /BaX

Ostatnio edytowane przez moderatora:

Mnih

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
niezla furka :D w realu sobie taką pojeździc...

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Zakochałem się w tym aucie... :)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Widok z kokpitu powala :) Będzie to jak dla mnie jedna z najlepszych ścigałek ever :)

SIEDZE

Banned
Nazwa tego auta jest śmieszna huayryyuahahaurya, zonda o wiele lepsza, a co do gry to wszystko ok, tylko CZEMU nie ma deszczu, śniegu, zmiennych warunków pogodowych...

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nazwa tego auta jest śmieszna huayryyuahahaurya, zonda o wiele lepsza, a co do gry to wszystko ok, tylko CZEMU nie ma deszczu, śniegu, zmiennych warunków pogodowych...
Warunki pogodowe mają być :)

Azur

Xbox One
Xbox One
V.I.P
Użytkownik
Jestem pozytywnej myśli tak jak H3X, Ta gra będzie na pewno dobra...

ramoon

Użytkownik
Użytkownik
Widok z kokpitu wymiata :D Jednakże cały czas mnie ciekawi jak to się będzie grało w tych mrocznych ciemnościach :)

T0Mmy

Banned
Pagani Huayra jest następcą Zondy mojego ulubionego auta ...
A co do filmu to wygląda nieziemsko. Czekam,czkam zacierając ręce

Jechu

V.I.P
V.I.P
XBOX MANIAK
Użytkownik
Game Master
PSforum.pl
Fajne te Pagani :) Pograłbym już w tego NFSa :D

Rylo

Użytkownik
Użytkownik
Jeżeli gra będzie taka jak na filmiku to czekam na nią z niecierpliwością, być może okaże się hitem, albo kitem;p

.Mjut

Użytkownik
Użytkownik
Nigdy za mało tych trailerów, zawsze są dobre. Inne gry cały czas pokazują to samo. Shift 2 nieźle mnie nakręca, coraz większą mam chęć kupna pre-orderu. ;d

elosiema

Banned
Shift 1 już miał w sobie to coś że chciało się grać.
Pagani piękne wozy,człowiek który je projektuje to Artysta przez duże A.kiedyś na tvn turbo było troche o marce Pagani,koleś co go prowadził(samochód) niezłą faze miał ;)

czesiofan

Użytkownik
Użytkownik
Nakręcacie hajp a później będzie że NFS skończył się na Most Wanted itd.

sid2007

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra będzie mega! Już dawno jest na mojej liście ,,do kupienia''. Tak właśnie powinny wyglądać wyścigi! Absolutnie rewelacyjne oddane poczucie prędkości , czuje się te 300km/h aż zęby bolą! Do tego świetna grafika , zwłaszcza kokpity i same auta , trasy leśne mistrzostwo. Jeśli model jazdy nie zawiedzie , to do FM4 będę w to śmigał.

SIEDZE

Banned
nie będzie warunków pogodowych w shifcie 2 ;] tak gdzieś czytałem, ale nie wiem gdzie ;p

QwerTaj

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Nie wiem jak Was, ale mnie najbardziej zachwyca dźwięk silnika w tej grze. W żadnej, ŻADNEJ grze nie ma tak perfekcyjnie oddanych odgłosów silników, jak w NFS'ach.
Co do samego samochodu, zakochałem się w nim odkąd zobaczyłem concept arty, to było to, czego brakowało zondzie, tego... genialnego przodu ;)

Hextor

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Źle czytałeś :p Było zapowiedziane że będą :)

PoPierwszeZwiększMase

Użytkownik
Użytkownik
Kokpit w shifcie=Wciśnięcie w fotel oraz MIAAAZGA!

DJDIDO88

Użytkownik
Użytkownik
na ser mater... zapowiada się coraz lepiej ;)

Do góry Bottom