Sid Meier's Civilization Revolution

madras88

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Czy ktoś już miał przyjemność grania w nową część gry ? watro w nią zagrać czy lepiej nie tracić czasu? zapraszam do komentowania:)
 

Acer4ever

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

Własnie pobrałem demko, i szczerze nie wiem cz warto. Gra jest taka turowa, co średnio mi pasuje, szczególnie na konsoli, wiadomo o co chodzi, coś na wzór fallouta(tak tak!!) i poprzednich civilizations. Miał ktoś okazją grać w fulla? Jest może po polsku? Bo wiadomo, podstawowa znajomość języka ang nie jest chyba nikomu obca, ale łatwiej czytać ojczystym językiem.
 

septem

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

Gralem w fulla i gra sie nawet przyjemnie, aczkolwiek jak dla mnie troche malo rozbudowana. Nie pamietam jak to bylo w poprzednich, ale tutaj mamy mozliwosc gry w pojedyncze scenariusze, nie ma niestety calych kampanii. Oprocz tego jest wolna gra, no i w zasadzie to by bylo na tyle :( Jednostek jest niewiele i w zasadzie te jednostki, ktore sa unikalne dla kazdej z cywilizacji, roznia sie od pierwowzorow tylko nazwa i statami, modele sa identyczne. Nie wiem jak wyglada multi, bo jeszcze nie gralem, ale niedlugo moze sprobuje pograc.

ps. Polskiej wersji nie ma i podobno nie bedzie.
 

michalak01

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

Hej,

Wie ktoś może jak scalić jednostki w armię? Wyczytałem, że można scalić do 3 jednostek, ale za Chiny nie mogę wykombinować jak to zrobić.

pozdr.,
Michalak
 

Ragada

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

Zbierasz 3 jednostki w jednym miejscu i wciskasz "Y". Jak dla mnie gra jest za mało rozbudowana, powtarzające się jednostki, każda rozgrywka wygląda tak samo :p
 

michalak01

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

"Y" to civilopedia, chyba coś pomieszałeś, albo tylko w określonym puncie można to zrobić???
 

Ragada

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

DObrze mówie :p musisz mieć zebrane jednostki w jednym punkcie trzy, obojętnie gdzie i mieć w jednej z nich jeszcze ruch, wybierasz ją i klikasz i "Y" będzie tam na dole napisane FORM ARMY czy coś takiego :p
 

johan0

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

wedlug krytykow to najlepsza strategia wszechaczasow, gralem we wszystkie strategie od 1995 i musze przyznac ze tyle zabawy jeszcze nie mialem, gra ciekawa, rozbudowana, bardzo grywalna i zapewniająca duzo czasu rozrywki w ktorym tury bynajmniej nie powodują znudzenia powolnoscia tylko chronia przed wyscigiem i pozwalaja na spokojniejszy wysilek umyslowy :) polecam wyprobowac
 

frusty444

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Sid Meier's Civilization Revolution

Ogólnie cywilizacja jest super ale na PC - na konsoli zupełnie mi się nie podoba, skończyłem grę po 10 minutach. to moja prawie najgorsza gra (najgorsze to Nascar 09 i UT3)
 

HUBpoland

Użytkownik
Użytkownik
Ta gra to jak dla mnie jedna z najlepszych gier na X'a.
Mówię to jako miłośnik oldschoolowych, najczęściej dwuwymiarowych strategii na PC (Red Alert 2, Civilizacje - głównie ich freewarowe wersje i gierki traktujące o transporcie kolejowym).
Owszem - gra jest uproszczona, ale mi to nie przeszkadza - bo nie lubię się w grze zajmować każdą pierdołą ( np: kierować rozbudową okolicy poza miastem ). Wolę podejście do strategii w skali makro, jak np: w świetnym Shogunie (1).
Polecam każdemu, kto ma ochotę na trochę wolniejszą rozgrywkę, ale za to bardziej przemyślaną.
 

Do góry Bottom