Sieć w domu

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Diuran

Użytkownik
Użytkownik
witam, to co pokaże dla wielu może okazać się śmieszne:D, ale to moje 5 min wypociny w paint, tak ze problem lezy w tym ze nie wiem jaki dac kabel miedzy konsola a switchem nr 2, niby mam router który sam sobie przerabia jezeli trzeba, jak np mam kabel crosowany a trza zwykly to on go wykrywa jak zwykły, no, i tutaj moje pytanie czy to co przedstawilem na tym misternym rysunku, zadziała wogóle, chce puścić 2 swtich bo nie chce mi sie kupowac 30m kabla i go do sciany przykrecac naokoło domu:/..., jezeli coś niejasne to piszcie, postaram się to wytlumaczyc

 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
tak bedzie działalo. mozesz dac 2 switch
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
oczywiście że będzie działało
 

Benko

Użytkownik
Użytkownik
dobry pomysł na tą sieć ale że nie chce sie wierzyć że to działa jeste jeszce ciekaw ile tam m kabla włożyłeś??
 

novy66

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Liga XboxForum.pl
a czemu ma nie działać. Uwierz będzie działać :)
 

Diuran

Użytkownik
Użytkownik
czemu ma nie działać??, router 4 sloty jeden idze do switch, switch rozdziela mi na 2 kompy, (bo mam 2 porty spalone w routerze) router wi-fi potem kabel idzie do 3 kompa, ale mam zamiar zamontowac tam switcha i pusicic 2 kable jeden do x drugi to tego kompa, mnie roboty, ale troche drozej, no i mnie kabli na scianach domu:D



@Down... Mixiu bezsensowny offtop.... proponuje zamknąć temat moze nie tyle co offtopic, ale niepotrzebne odkopanie tematu, oraz nabijanie postow:)
 

mixiu360

Użytkownik
Użytkownik
bedzie działac
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom