• Z dniem 8/11/18 została zmieniona zasada pisania postów w dziale Gry Xbox One oraz Gry Xbox 360, w temacie gry można wyrażać swoje opinie na dany tytuł, opisywać swoje problemy z grą, prosić o wskazówki przejścia danego poziomu itp. Link do ogłoszenia

Sieć: Wyłączanie auto-logowania do Xbox Live podczas logowania sie do profilu

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś ktoś sie pytał na forum jak wyłączyć auto logowanie do XBL żeby podczas logowania na profil konsola nielogowała sie do XBL... troche poszperałem i dzisiaj znalazłem banalnie prosty sposób .
1. Klikamy na dżoju ten okrągły guzik na środku z logiem Xbox'a
2. Potem Wybieramy nasz profil i klikamy A (Wynik Gracza; Osiągnięcia)
3. Wybieramy opcje "Auto Sign-In"
4. Wybieramy "Wyłączone"
5. Klikamy A
I już mamy wyłączone Auto Logowanie do usługi Xbox Live

bY WReki ;]

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

ADAMO napisał:
Heh wiem ze większość osób na forum to wiesz ale ostatnio na forum jakis gosc sie o to pytał i 2 osoby mu powiedziały ze sie nieda.....

dodo

Użytkownik
Użytkownik

Nie jakiś gość tylko ja :p Nie o to mi chodziło, ale dzięki za starania.

Chodziło mi o to, jak zrobić by cię nie logowało automatycznie do XBL, ale logowało na konsolę. To co opisałeś faktycznie nie loguje cię do XBL, ale też nie loguje cię na konsolę ;) W momencie gdy chcesz się zalogować ręcznie to przy okazji loguje też i XBL. Trochę zamotałem, ale radze sobie inaczej. Mam autologowanie, ale jak nie chcę XBL, to wyłączam na kompie połączenie sieciowe z konsolą. Dzięki temu mam odrazu profil na konsoli i nie mam XBL :D

P

przeo_91

Guest

dodo mozna tak zrobić by logowało cię na konsole a nie logowało do Xbox Live zakładasz hasło (kombinacja klawiszy) np. RT A Y LT i zawsze loguje cię tylko do konsoli potem bierzesz połącz z Xbox Live podajesz to "Hasło" i loguje cię i to tyle :)

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ja mam zalozona bloakade na routerze na mac adres konsoli.
i jestem w sieci domowej moge korzystac z zasobów kompa, loguje sie na profil ale do XBL juz nie :)
jak chce skorzystac z live to zdejmuje blokade i tyle

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
no Panowie. a jak to jest teraz? bo po najnowszym update dash'a nie jestem w stanie wyłączyć autologowania, mimo, że w ustawieniach -> profil mam logowanie automatyczne wyłączone. Jakieś rady?

Knoper93

Użytkownik
Użytkownik
A ja troszkę odejdę od tematu. Chcę spróbować zagrać przez Xlink Kai i mam pytanie, jak wchodzę do filtra rodzinnego to wyskakuje komunikat że "nie znaleziono konta usługi XboxLive należącego do dziecka", więc nie ma szans żebym dostał bana, jak połączę się z siecią, tak??

Do góry