Sieć: Wyłączanie auto-logowania do Xbox Live podczas logowania sie do profilu

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Kiedyś ktoś sie pytał na forum jak wyłączyć auto logowanie do XBL żeby podczas logowania na profil konsola nielogowała sie do XBL... troche poszperałem i dzisiaj znalazłem banalnie prosty sposób .
1. Klikamy na dżoju ten okrągły guzik na środku z logiem Xbox'a
2. Potem Wybieramy nasz profil i klikamy A (Wynik Gracza; Osiągnięcia)
3. Wybieramy opcje "Auto Sign-In"
4. Wybieramy "Wyłączone"
5. Klikamy A
I już mamy wyłączone Auto Logowanie do usługi Xbox Live

bY WReki ;]
 

ADAMO

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

Brawo :0
 

WReki

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

ADAMO napisał:
Heh wiem ze większość osób na forum to wiesz ale ostatnio na forum jakis gosc sie o to pytał i 2 osoby mu powiedziały ze sie nieda.....
 

dodo

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

Nie jakiś gość tylko ja :p Nie o to mi chodziło, ale dzięki za starania.

Chodziło mi o to, jak zrobić by cię nie logowało automatycznie do XBL, ale logowało na konsolę. To co opisałeś faktycznie nie loguje cię do XBL, ale też nie loguje cię na konsolę ;) W momencie gdy chcesz się zalogować ręcznie to przy okazji loguje też i XBL. Trochę zamotałem, ale radze sobie inaczej. Mam autologowanie, ale jak nie chcę XBL, to wyłączam na kompie połączenie sieciowe z konsolą. Dzięki temu mam odrazu profil na konsoli i nie mam XBL :D
 
P

przeo_91

Guest
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

dodo mozna tak zrobić by logowało cię na konsole a nie logowało do Xbox Live zakładasz hasło (kombinacja klawiszy) np. RT A Y LT i zawsze loguje cię tylko do konsoli potem bierzesz połącz z Xbox Live podajesz to "Hasło" i loguje cię i to tyle :)
 

Ukano

Użytkownik
Użytkownik
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

U mnie to nie dziala - ciagle loguje mnie do xbl (karta wi-fi)
 

Danteo2

Świeżak
Świeżak
Odp: Wyłączanie auto-logowania do XBL podczas logowania sie do profilu

A umnie dziala git .
 

viru

Użytkownik
Użytkownik
mam najnowszego dasha i nie moge wyłączyć autologowania do xbox live, czy w nxe jest to wogóle możliwe ?
 

krisr77

Pomocnik
Pomocnik
Użytkownik
ja mam zalozona bloakade na routerze na mac adres konsoli.
i jestem w sieci domowej moge korzystac z zasobów kompa, loguje sie na profil ale do XBL juz nie :)
jak chce skorzystac z live to zdejmuje blokade i tyle
 

slim3000

Użytkownik
Użytkownik
mam najnowszego dasha i nie moge wyłączyć autologowania do xbox live, czy w nxe jest to wogóle możliwe ?
Dolaczam sie do pytania
 

MixMachine

Użytkownik
Użytkownik
no Panowie. a jak to jest teraz? bo po najnowszym update dash'a nie jestem w stanie wyłączyć autologowania, mimo, że w ustawieniach -> profil mam logowanie automatyczne wyłączone. Jakieś rady?
 

Knoper93

Użytkownik
Użytkownik
A ja troszkę odejdę od tematu. Chcę spróbować zagrać przez Xlink Kai i mam pytanie, jak wchodzę do filtra rodzinnego to wyskakuje komunikat że "nie znaleziono konta usługi XboxLive należącego do dziecka", więc nie ma szans żebym dostał bana, jak połączę się z siecią, tak??
 

dominik20212

Użytkownik
Użytkownik
u mnie też te hasło działa. krótka kombinacja klawiszy i jesteśmy zalogowani do usługi XBOX LIVE. a miał ktoś z was przypadek że zapomniał kombinacji bo nie wiem czy da sie to obejść
:) :confused:
 

snaperr

Użytkownik
Użytkownik
Witam a ja chcialem wylaczyc xbl tak by miec moje konto ale bez xbl da sie? I chcialem grac na xlink kai

Wysłane z Galaxy SII android 4.1.2 Tapatalk 2
 

jkk123

Świeżak
Świeżak
Witam a jak walczyc autologowanie
 

Do góry Bottom