Siema wszystkim. ;)

happer41

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam wszystkich użytkowników forum. Mam jednak nadzieję, że zostanę tu na dłużej.

To może kilka słów o mnie jeżeli kogoś to interesuje ;) . Już za niedługo 3 dekada życia minie, w gry gram od ponad 20 lat. Głównie na komputerze, na konsolach grałem jedynie u znajomych lub podczas innych okazji jednak było to chwilowo. Do zakupu przymierzałem się szczerze mówiąc od ok. 10 lat (czasy generacji Xbox 360 oraz Playstation 3), jednak zawsze coś stawało na przeszkodzie np. brak pieniędzy, brak czasu. Miałem kilka lat przerwy od grania w nowe rzeczy spowodowane brakiem czasu oraz odpowiedniego sprzętu. W tym czasie ogrywałem starsze gry, do niektórych wracałem (jestem zdziwiony jak poziom trudności się zmienił przez te kilkanaście lat, dawniej gry były dużo trudniejsze teraz grając na normalnych poziomach trudności głównie idzie się ,,jak po sznurku").

W końcu od paru miesięcy jestem posiadaczem Xbox Series X, oczywiście kupiony w zestawie z grami i padem bo inaczej trudno go dostać. ;) Dlaczego nie Playstation 5? Zdecydowałem się na niego ponieważ nie jestem jakiś hardcore'owym graczem co musi we wszystko zagrać, a głównie uważam, że przewaga Playstation to głównie EX'y z których interesują mnie może 2 tytuły co jestem w stanie przeżyć, choć jak czasy pokazują niektóre EX'y po pewnym czasie EX'ami nie są. Xbox jest też dużo tańszy, sam Game Pass dużo daje, również pady mnie przekonywały (choć tutaj Playstation w tej generacji również ma podobne) oraz paradoksalnie mniejsza popularność (choć ta generacja może to zmienić i częściej będzie można spotkać posiadaczy sprzętu od Microsoft'u) gdyż konsola służy mi do odpoczynku od codzienności dlatego wolę singla niż multi.

W żadnym wypadku nie jestem żadnym fanboy'em i uważam, że każdy powinien grać na tym na czym lubi, a zresztą w dzisiejszych czasach póki co mimo tej pandemii i kryzysu z nią związanego w Polsce raczej nie ma problemu, żeby dziś kupić sobie jedną konsolę, a np. za 2-3 lata już po mocnym ograniu inną. Te wojny między fanami zawsze mnie śmieszyły.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Cześć :) u mnie czwórka z przodu :play: :smuggrin:
 

happer41

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
No czas leci niestety nieubłaganie. :D

Teraz zobaczyłem, że pierwsze zdanie jest niepełne. Poprawnie powinno być:

Do założenia konta na forum skłonił mnie problem związany z konsolą który dokładnie opisuje TUTAJ . Mam jednak nadzieję, że zostanę tu na dłużej. *
 

Tomaldinho1981

Xbox One
Xbox One
Świeżak
Cześć,
Ja też już w barcodzie 4 z przodu a gram od kiedy pamiętam - powiedzmy od 6 roku życia :)
Pierwsze co mieliśmy to Atari 65XE + kaseciak przerobiony na TURBO - to był szał :) Comodore czy Amigi to tylko u kumpli widziałem :)
A później pegasusy, pierwszy pecet no i pierwszy XBOX - mam w kartonie - jeszcze działa, X360 - grają na nim dzieci :); XBOX ONE X wiadomo przy największym TV-ku :) ; no i mam nadzieje że za chwilę SERIES :)
 

happer41

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tzn. w sumie uwzględniając konsole typu Pegasus to też takie miałem - Pegasus (kilka razy), Commodore (na dyskietki 3,5 cala), Amiga (na dyskietki 5,25 cala), Sega Mega Drive tylko też mam wątpliwości czy te konsole w ogóle były oryginalne, no ale taka specyfika już lat 90 w Polsce. :D Można jeszcze dorzucić przenośne konsole co można było pograć w Tetris, samochody i parę innych gier no ale to już ewidentna podróba Game-Boy'a. :D
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witaj na forum :) Ja na karku też już 36 :) Historie jak pewnie większość mam podobną, w domu najpierw podróbka Atari 2600 (tylko nie Rambo, a taka z jasnym pudełkiem, mam ją do dzisiaj). Potem u kolegów komputery Atari, Commodore C64, w końcu swój pegasus aż do PSX, pierwszy Xbox, Xbox 360 i Xbox One S. W międzyczasie PS2 i PS3, na których jeszcze nie ograłem ani jednego tytułu :D :D Obecnie już tylko Xbox One X z braku czasu, ale trzymam wszystkie konsole i handheldy i zbieram do kolekcji tak samo jak gry :)
 

Attachments

Tomkoz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
W porównaniu do Was jestem 45 letnim dinozaurem. Piękne wejście. Witam.:)
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
W porównaniu do Was jestem 45 letnim dinozaurem. Piękne wejście. Witam.:)
To nie jestem jedynym z 76 :)
 

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Pokolenie graczy się trochę starzeje, to norma :p Na emeryturze też będziemy grać :D
 

Do góry Bottom