Siema!

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Hej, jestem nowym uzytkownikem xboxa s digital. Nigdy nie miewalem czasu na granie ale czas to zmienic i raz na jakis czas oderwac sie od rzeczywistosci :D mlody nie jestem wiec chyba kazdy w tym wieku to zruzmie :D skusilem na digital ale teraz zacyznam chyba zalowac bo wydaje mi sie ze klucze sa duzo drozsze niz plyty... nie wiem czy na tym dobrze wyjde ale coz.. moze to nowosc i za jakis czas sie to zmieni . Pozdrawiam!

a_team

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witamy na forum :) Ogarnij sobie Xbox Game Pass, to będziesz miał taniej gry :p

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witamy na forum :) Ogarnij sobie Xbox Game Pass, to będziesz miał taniej gry :p
tak wiem ale to jest abonament wiec i cisnienie ze jak mam zaplacone to musze grac czy chce czy nie bo szkoda nie korzystac... :D

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
tak wiem ale to jest abonament wiec i cisnienie ze jak mam zaplacone to musze grac czy chce czy nie bo szkoda nie korzystac... :D
teraz masz za 4 zł na 3 miechy. do tego masz konta z allegro i grasz ile chcesz praktycznie za free:)

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jeszcze jest teraz miesiąc ea access za free

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
teraz masz za 4 zł na 3 miechy. do tego masz konta z allegro i grasz ile chcesz praktycznie za free:)
Z allegro to podobno kupowane za kradzione karty... wiec to mnie nie zacheca. Chce miec po prostu w co zagreac jak mam na to ochote, zanim mi sie to posciaga to mina wieki jakbym chcial miec tego az tyle :D ale dzieki za info, musze posprawdzac czym sie to szystko rozni bo jeszcze nie jestem w temacie :)

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z allegro to podobno kupowane za kradzione karty... wiec to mnie nie zacheca. Chce miec po prostu w co zagreac jak mam na to ochote, zanim mi sie to posciaga to mina wieki jakbym chcial miec tego az tyle :D ale dzieki za info, musze posprawdzac czym sie to szystko rozni bo jeszcze nie jestem w

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
ja tam gram na kontach z allegro tylko trzeba mieć zaufanych sprzedawców bo jest dużo oszustów.

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Z allegro to podobno kupowane za kradzione karty... wiec to mnie nie zacheca. Chce miec po prostu w co zagreac jak mam na to ochote, zanim mi sie to posciaga to mina wieki jakbym chcial miec tego az tyle :D ale dzieki za info, musze posprawdzac czym sie to szystko rozni bo jeszcze nie jestem w temacie :)
a i jak ściągasz gry to na kablu idzie szybciej:) ostatnio pobrałem 200 gb w 7 godzin na necie mobilnym plusa i mieszkam na wsi wiec wynik myślę zacny:)

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a i jak ściągasz gry to na kablu idzie szybciej:) ostatnio pobrałem 200 gb w 7 godzin na necie mobilnym plusa i mieszkam na wsi wiec wynik myślę zacny:)
mam dokladnie to samo na mobilnym w domu na wsi :D ale niby limit ponad 100 a ty zajechales na raz 200? wow to niezle. W niektorych sieciach takie blokuja :D wiesz sciagac sie sciaga ale trzeba czekac jak sie nawet chce zagrac juz :D

a nie da sie gry przypisanej do konta odczepic i sprzedac komus nie? juz na stale ja mamy?

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
za 3 zł włącza się pakiet nocny 200gb
mam dokladnie to samo na mobilnym w domu na wsi :D ale niby limit ponad 100 a ty zajechales na raz 200? wow to niezle. W niektorych sieciach takie blokuja :D wiesz sciagac sie sciaga ale trzeba czekac jak sie nawet chce zagrac juz :D

a nie da sie gry przypisanej do konta odczepic i sprzedac komus nie? juz na stale ja mamy?
na stałe masz możesz konto sprzedać .A w plusie masz za 3 zł pakiet nocny 200gb

siwy2712

Świeżak
Świeżak
A ja tam ostatnio doładowałem game pass Ultimate na 3 lata za 290 zł :)) Także trzeba polować i można za cenę jednej porządnej gry się pobawić :)

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A ja tam ostatnio doładowałem game pass Ultimate na 3 lata za 290 zł :)) Także trzeba polować i można za cenę jednej porządnej gry się pobawić :)
A ja za free... takie promocje też się zdarzają.

minerek

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
a jak wyglada za game passa 4 zl za 3 miesiace dla nowych? bo mi tam podpowiada ze moge to wziac, mam iles na to czasu? bo teraz i tak mam troche gierek do sprawdzenia wiec nie mam potrzeb aktywacji tego :)

jesli chodzi o net ja mam domowy nju 80gb ale podpinam sobie nielimitowany plus z ktorego zasysam gry wiec luz

siwy2712

Świeżak
Świeżak
A ja za free... takie promocje też się zdarzają.
Wiem widziałem to, aczkolwiek nie miałem wtedy w planach jeszcze Xboxa więc się nie załapałem :)

justynka997

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
w jedna noc
a jak wyglada za game passa 4 zl za 3 miesiace dla nowych? bo mi tam podpowiada ze moge to wziac, mam iles na to czasu? bo teraz i tak mam troche gierek do sprawdzenia wiec nie mam potrzeb aktywacji tego :)

jesli chodzi o net ja mam domowy nju 80gb ale podpinam sobie nielimitowany plus z ktorego zasysam gry wiec luz
Bierz za 4 zl po później 150 będziesz bulil

Do góry Bottom