Siemka :)

Ozil

Świeżak
Świeżak
Witam, nazywam się Krzysiek, posiadam Xboxa 360 Slim MW3 750GB RHX, Lt 3.0.

Pozdrawiaam !
 

cubonzu

Świeżak
Świeżak
Witaj Ozil !
 

bld

XBOX MANIAK
XBF
Xbox One
XBOX MANIAK
Użytkownik
Witaj na forum :)
Wysłane z sześćset trzydziestki piątki za pomocą TapaTalk'a
 

_-=JOGGI=-_

Banned
Xbox One
Użytkownik
PSforum.pl
Witamy w gronie::play:
 

cubonzu

Świeżak
Świeżak
Witam, Witam !
 

kierownikbananowy

Świeżak
Świeżak
Witam Witam i o zdrowie pytam : ) Czemu tak dużo jest tematów o powitaniu jakby nie mógł być jeden stworzony przecież : ( Długo już gracie sobie w xboxa? Bo ja to teraz tylko u kolega gram na jakimś wii lub coś w tym stylu..Po prostu się zastanawiam czy lepiej mi kupować takiego nowego xboxa czy się zdecydować na używany



Wszystko o logistyce na jednym blogu https://logistykaa.wordpress.com/ ! Zajrzyj i znajdź mnóstwo ciekawych pomysłów i rozwiązań logistycznych!
 
Ostatnia edycja:

zgoncanawieze

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Już trochę gram na XBOXIE : D zaczęłem właśnie jak się u mnie sesja 1 zaczynała i do dzisiaj sobie w to popykam z tego powodu, że świetny to sposób na rozrywkę i po prostu wiem, że to przy tym można nawet współzawodniczyć jak w przypadku u mnie FIFY 15 hehe


Świetne warunki umowy odszkodowanie z oc zobaczysz!
 
Ostatnia edycja:

sylweniu

Banned
Świeżak
Siemanejro też lubię grać w FIFE haa Najlepsza gra jaka jest na konsolę PES tutaj się chowa (nawet tam nie ma licencji na nazwiska - jakby tego nie mogli wykupić) Teraz to już FIFA nie jest taka schematyczna, że do skrzydła i bramka tylko po prostu można dobre akcje rozgrywać
 

albertototo

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema dobry temat a ja jestem Sadam i z **ami nie gadam : D Bang teraz już dostałem właśnie nową FIFE 15 na urodziny to już chyba nie będę zawsze do szkoły tak chodził wcześnie właśnie z tego powodu, że muszę rozgrywać jakieś turnieje czy coś : ) Faktycznie dobra gierka już po okładce wiedziałem, że będzie w miarę okaa


-------------------------------
Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga http://meblujz.blog.pl/ i znajdź całą masę super pomysłów!
 
Ostatnia edycja:

Wiktoriuous

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema sadaam : DDD Ja to jestem Wiktor i całkiem przypadkiem to jestem bo właśnie szukam pewnej odpowiedzi co do kupna jakiegoś używanego xboxa i myślę, że tutaj znajdę taką informację. Konto nowe i jestem świeżakiem dobrze, że to nie jest żadne więzeienie heheh


-------------
 
Ostatnia edycja:

rawer

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Siema Krzychu autorze tematu mam dokładnie taki sprzęt jak TY : D niezłe tu wariaty są w tym temacie hehe ja to jestem Paweł i w sumie z przypadku jestem na tym forum ale zostanę tutaj może na dłużej o ile mi będzie się chciało dalej grać na konsoli a zapewne mi się będzie chciało to zostanę dłużej.. : ))


Chcesz się dowiedzieć więcej na temat turystyki i podróży? Wejdź na tego bloga http://wakacje15.blogx.pl/ i znajdź dużo cennych porad!
 
Ostatnia edycja:

vonpablo

Świeżak
Świeżak
Też wjadę na grubo bo witam witam i o zdrowie pytam heeh jestem Paweł na tutaj was wszystkich na forum po prostu Pablo. Miło mi was wszystkich przywitać najbardziej to mnie tutaj rozbawił właśnie ten post Sadama. Bo jak już wchodzić na forum w tym temacie to na grubo i jak smok, pozdrawiam i do usłyszenia.


Jak ciekawie urządzić przestrzeń? Zainteresowanych architekturą wnętrz i krajobrazu zapraszam na http://wmagicznymogrodzie.blog.se/. Ciekawe propozycje, warto poczytać.

Nie dobrze się dzieje u mnie na działce.. Zaatakowała mnie plaga ślimaków, nie wiem jakbym sobie poradził z nimi jakby nie ten wpis http://fancytrip.blogan.pl/ , który jest reewelacyjny.
 
Ostatnia edycja:

zibi_07

Użytkownik
Użytkownik
Witamy!
 

mosiektosiek

Świeżak
Świeżak
Siema wszystkim nowym dobry tutaj temat jest bo można zobaczyć jak luźno się ktoś wita i mi się to właśnie podoba bardzo. Jestem też nowy ale z tego powodu, że chcę sobie podnieść tutaj rangę na forum to muszę odpowiednio pomagać tutaj innym użytkownikom bo jak na każdym forum jest ta rep + 1 klasycznie?
 

glosnyJAA

Banned
Świeżak
Tak na stówę jest takie rep + 1 bo w innym przypadku byłaby to zdecydowana lipa heeh Właśnie takie coś jest a mianowicie to, że tutaj dobre jest forum i mogę znaleźć parę ciekawych rzeczy nawet kupić dość bezpiecznie mogę konsolę : DD Wchodzę tak - siemano mówi gural z pdg ferajny hyhy
 

ruddyRydz

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzień dobry dobre forum już mi się tutaj podoba bo znalazłem jeszcze takie tematy dotyczące FIFY i rozgrywek haa To wyżej to ja już nawet nie pamiętam ile ta nutka ma lat bo przecież to już jest taka zdecydowana klasyka. Zostanę to na dłużej chyba pozwolicie hahaha x )
 

Kamil89jbl

Świeżak
Świeżak
Siema!
 

nototru

Banned
Świeżak
No hej! Siema siema albo sie nie ma albo sie nie ma : D kolego wyżej po prostu to twoja jest fryzura aktualna ? Bo chyba na mieście całkowicie miażdżysz system i jest elegancka taka jakby to powiedzieć wyczesana. Drodzy panowie bo chyba pań nie ma chcę podnieść rangę na forum : DD
 

anina022

Świeżak
Świeżak
czesc jestem Ania z przypadku tu jestem bo to wszystko przez mojego chłopaka on mnie trochę zaraził do tej gry na xboxie : PP Trochę mi tak zostało i teraz tu sobie weszłam. ALe o nic się nie martwię nie ma tutaj dziewczyn więc teraz wiem, że może sobie on tutaj siedzieć po prostu i żadna go nie porwie


Szukasz inspiracji na urządzenie mieszkania, domu lub ogrodu? Wejdź na tego bloga i znajdź całą masę super pomysłów!
 
Ostatnia edycja:

Kamil89jbl

Świeżak
Świeżak
No hej! Siema siema albo sie nie ma albo sie nie ma : D kolego wyżej po prostu to twoja jest fryzura aktualna ? Bo chyba na mieście całkowicie miażdżysz system i jest elegancka taka jakby to powiedzieć wyczesana. Drodzy panowie bo chyba pań nie ma chcę podnieść rangę na forum : DD
No siema....Dzięki wielkie, jak by to ująć :D chciałem wyrazić siebie... i moja moja stylistka - wąsata GERTRUDA, wpadła na pomysł aby zrobić taki genialny LONDON LOOK
 

Do góry Bottom