1. Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookies) w celu: utrzymania sesji zalogowanego Użytkownika, gromadzenia informacji związanych z korzystaniem z serwisu, ułatwienia Użytkownikom korzystania z niego, dopasowania treści wyświetlanych Użytkownikowi oraz tworzenia statystyk oglądalności czy efektywności publikowanych reklam.Użytkownik ma możliwość skonfigurowania ustawień cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Użytkownik wyraża zgodę na używanie i wykorzystywanie cookies oraz ma możliwość wyłączenia cookies za pomocą ustawień swojej przeglądarki internetowej. Dowiedz się więcej.

Silent Hill: Downpour

Temat na forum 'Pomoc' rozpoczęty przez Gsm Liberty, Marzec 13, 2012.

1. Gsm Liberty

Gsm Liberty Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Dziś premiera więc można zacząć nowy temat :)

Panowie został mi klucz do domku obok restauracji, będzie możliwość powrotu do tego miejsca?

Jaki jest kod do szafy pancernej zaraz na początku miasteczka?

2. Lotnik421 Xbox One

Ja z swojej strony polecam
  3. kshychopata

kshychopata Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    18
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    jestem w kinie. ni w zab nie moge znalezc kodu do drzwi, znalazlem 3 filmy z ktorych nic nie wynika. Puszczam je w odpowiedniej kolejnosci. Little help?

4. Gsm Liberty

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    A jak naprawiłeś projektor?

5. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Trzeba miec czesc do projetora zeby go naprawic a co do filmu to pusc film i wejdz w niego :)

6. ecik3a

ecik3a Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Jestem w restauracju. Znalazlem klucz do drzwi na górne piętro i nie moge otworzyc sejfu. jak go otworzyc?
    jaka jest kombinacja?

7. djblok

djblok Banned

Polubienia:
    4
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    też mam ten problem ciekawe jakie dalsze są zagadki jak już pierwsza jest taka skomplikowana:redface-new:

8. macioo23

macioo23 Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    Znajdź na piętrze kabel do czajnika na oknie pokarze się kod ;)

9. DarkRouge

DarkRouge Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    mega problem.......

ja jestem w kosciele... i wlasnie mala gowniara zamknela mnie... i za cholere nie moge wyjsc stad ani rozwiazac zagadki z lancuchem na tablicy. masakra po prostu jakas. siedze juz pol dnia nad tym... przeszlam wszystko ze sto razy. blagam jesli ktokolwiek wie co i jak zrobic niech napisze...

10. RSA

RSA Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    1
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Łańcuch na tablicy jest narysowany kredą a więc potrzeba gąbki :) Zdobędziesz ją gdy w sali ze scena odpalisz najpierw gramofon póżniej ustawisz reflektor na scenę (otworzą sie zasłony) uruchomisz dzwignię po lewej z numerem 1 i dzwignię po prawej z numerem 2 póżniej w rogu pokręć szybko bęben (imituję deszcz) a kiedy pojawi się na deszcz, uderz w wiszącą blachę i zrobi sie burza a Ty będziesz mogła wejść do domku na scenie i tam po ułorzeniu w skrzyni puzli dostaniesz gąbkę.

11. dimsim

dimsim Świeżak Świeżak

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    3
    witam
    ja mam problem z tą grą.
    otóż po cut-scene z JP (ten ktory skacze do kanionu) gra zawiesza mi się. jedyne co działa to guzik power na konsoli.
    po odpaleniu ponownie konsoli w zakładce z pamięcią oraz stanami gry widzę że ostatni save jest uszkodzony.
    czy ktoś mogłby pomóc savem który u mnie w tym miejscu (zaraz po tej cut-scene) wiesza konsolę, ewentualnie następnym po nim?

12. DarkRouge

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    c.d. gabki

z gabka sie domyslilam . jest tylko jeden problem. ja nie moge sie wydostac z tych pomieszczen do zadnej sceny badz gramofonu...

13. MrDudi

MrDudi Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    22
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    utknąłem. o co chodzi w zagadce w warsztacie w więzieniu ? widzę te liczby w ultrafiolecie ale tylko trzy a na wpisanie kodu trzeba 5 ? niedokładnie szukam ?

14. DarkRouge

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    1
    witaj ja tez jestem wlasnie w wiezieniu. do maszyn jeszcze nie doszlam, ale wczesniej byly pokretla przy sejfie i moze wiesz w jakiej kolejnosci trzeba go zrobic?

wlasnie utnelam rowniez na tych liczbach heh . jesli juz znasz odp moglbys napisac :D

15. Gsm Liberty

Polubienia:
    2
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    Warszawa
    Wszystko robisz na balkoniku, potem schodzisz po drabince i ukaże się wirtualny las.

Wchodzisz do domku układasz fotografię i dostajesz gąbkę.

16. Primo22

Primo22 Banned

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Mogl by ktos pomoc ja mam problem nie umie znalesc jedzenia dla tego goscia jak sie z chodzi do metra zadanie to Find food for the beggar i mam tez problem Find the missing girl

17. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1186
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Nie wiem czy missing girl nie jest w budynku (świeci się światło w oknie trzeba drabinę ściągnąć)

18. lockerek

lockerek Banned

Polubienia:
    6
    Punkty za osiągnięcia:
    0
    Miasto:
    Białystok, Poland, Poland
    Moze ktos powiedziec jak przejsc te dzwony ? Probowalem kilka razy innymi sposobami ale sie nie udaje

19. haszisz

haszisz Użytkownik Użytkownik

Polubienia:
    0
    Punkty za osiągnięcia:
    16
    Witam. Ja mam problem natury sprzętowej. Piszę tutaj, bo podobno gra ma tendencję do spadku płynności i zawieszek na wszystkich konsolach. Otóż w kilku i tych samych miejscach mam za każdym razem zwis konsoli :( czytałem, że recenzenci tego doświadczyli, inni gracze także. Jestem w bibliotece, tam gdzie jest rzutnik, a w pokoju obok sejf. Na rzutniku jest liczba 200 więc kieruję się do tego pokoju. Niestety nie da rady. Jak wyjdę do pokoju z elektornicznym zamkiem jest zwis konsoli. Podobnie jak wejdę do pokoju niżej - po otwarciu drzwi zwis :( jest to w pomieszczeniu gdzie jest winda. Domyślam się, że trzeba iść dalej aby ją uruchomić ale nie da rady. Otwarłem sejf dzięki podpowiedzią z neta co do szyfru. Tam jest id card do windy, ale też nic to nie daje.

Istnieje jakiś sposób aby ominąć tamte pomieszczenia albo coś co można zrobić z konsolą?

20. akir

akir Xbox One Xbox One V.I.P Pomocnik Użytkownik PSforum.pl

Polubienia:
    1186
    Punkty za osiągnięcia:
    113
    Miasto:
    Bielsko-Biała
    Skad masz kod do tego pokoju?

Wysłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk

21. zoltypl

zoltypl Xbox One Xbox One Użytkownik

Polubienia:
    12
    Punkty za osiągnięcia:
    18
    Miasto:
    BARTY
    przed wejsciem do pomieszczenia z dzwonami opuśc świecznik i umiesc na nim niebieskie swiece i odpal je zapalniczka . podciagnij swiecznik do gory i na scianie bedziesz mial kombinacje

Wczytywanie...

Poleć forum