Singularity - brak wyboru zapisu save'a.

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
Chciałem przenieść save'a z dysku na pamięć usb i nigdzie nie mogę go odszukać. Gra działa dobrze i zapisuje stan gry ale nie wiem gdzie. Na początku każdej gry w jaką grałem do tej pory był wybór nośnika do zapisu a w tej nie i nie wiem czy tak ma być czy moja wersja gry jest uszkodzona.
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
Możesz zrobić to w ustawieniach konsoli w zakładce pamięć. Dajesz Y na pamięci z której chcesz przenieść pliki.
 

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
To wiem ale jak mam przenieść skoro nigdzie mi nie zapisało.
 

The_Human

Użytkownik
Użytkownik
w opcjach gry moze wybierz select save device? czesto jest taka opcja..
 

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
Szukałem i nie znalazłem.
 

Deep

Użytkownik
Użytkownik
Jak Ci nie zapisało? No to przejdź do pierwszego checkpoint'a i powinno wyskoczyć okienko gdzie zapisać save.

P.S Na ale z tego co zrozumiałem to już grałeś w tą grę więc musi być w pamięci save do tej gry. Nie ma takiej możliwości żeby nie było go widać na którymś z dysków czy tam kart pamięci.
 

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
Dałem nowa gra i pojawił się komunikat że proszę nie wyłączać konsoli trwa zapisywanie ale okienko wyboru nie pojawiło się i nie mam ani na dysku ani na karcie pamięci.
 

ReXx

Użytkownik
Użytkownik
Hehe. Też się nie skapłem gdzie Halo 3 ma zapisy. Wchodzisz w dysk twardy -> Gry -> Singularity (wybierasz na nim A) -> Tutaj znajduje się zapisana gra.
 

marcin1408

Użytkownik
Użytkownik
Jak mogę wejść w Gry -> Singularity jak nie mam folderu Singularity.
 

Do góry Bottom