skaczacy obraz

Tigger1985

Banned
Witam

Mam taki mały problem obraz rwie i i skacze przy wiekszej akcji wiecie co to moze byc?
 

Kewi

Świeżak
Świeżak
Mam podobny problem ale pojawia się on czasami po włączeniu konsoli a czasami po chwili grania (i nie zawsze:). Obraz zaczyna skakać - przeskakiwać (od połowy wysokości ekranu) pomaga zmiana rozdzielczości lub nawet kilkukrotna zmiana rozdzielczości i powrót do pożądanej. Wiąże się z tym że trzeba nie jednokrotnie wyjść z gry i chwilę się pobawić co bywa irytujące.
Takie obejście problemu mnie nie satysfakcjonuje tym bardziej że mam nowy telewizor HD Samsunga z serii 6 więc nie powinno być problemów z rozdzielczością i odświeżaniem obrazu (konsola z TV połączona przez HDMI).
Pomocy
 

Ponker

Banned
Użytkownik
Pewnie to od telewizora skacze i znika obraz moze z powodu zepsutej wtyczki w telewizorze mialem to samo kupilem nowy telewizor i gitara wiec kup nowy telewizor albo oddaj do naprawy ale mozliwe ze po naprawie zaraz znow sie zepsuje:)
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Probowaliscie na innych TV ?
 

Paviano

Banned
Użytkownik
Ale zobacz, że ^Tigger1985 ma 40 LCD FullHD Samsung.
 

pawelkrak

Banned
V.I.P
Użytkownik
Podłącz może przez COMPONENT.
 

miedzianek

Użytkownik
Użytkownik
moze to byc spowodowane zakloceniami


wiem ze to pewnie niema nic wspolnego albo ma malo ale np jak podlaczam dysk pod kontroler to mi tuner zaczyna szumiec i skakac,rowniez 'slychac' jak dysk pracuje przez glosniki(slychac jak glowica sie rusza)

nawet jak dotkne bude do kaloryfera to zaczynaja mi glosniki buczec:p



sprawdz czy niema zadnych kabli poplatanych,czy dobrze docisniete sa do wejsc,czy uziemienie masz w gniazdku(ja jak niemialem to mi na tunerze wlasnie obraz tez skakal)
 

Ponker

Banned
Użytkownik
Bolek kazdy telewizor moze sie pospuc niech najlepiej sprawdzi na innym TV:p
 

Piri

V.I.P
V.I.P
Użytkownik
Miedzianek , jak masz konsole podłączoną przez HDMI to albo jest obraz , albo go nie ma wcale .
 

Do góry Bottom