Skate 2 (opinie)

Tubson

Użytkownik
Użytkownik
jeszcze gdyby te tricki byly tak proste do zrobienia jak na opisach to by bylo zajebiscie...
a tak robie kickflipa a wychodzi co innego :/ kochane microshitowe analogi... no ale co począć :] nic to trzeba trenować bo gierka coraz bardziej wciąga... a i jeszcze jedno ... za ladne upadki tez są jakies osiągnięcia w fabule?? w sensie teraz to chyba mam złamać dwie ręce na raz... :] i nie wiem czy za to cos dostanę :]
 

ocb1988

Użytkownik
Użytkownik
Buziaka od producenta;)
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
A mógłby ktoś napisać jakie są zmiany w party play ? Bo powtarzanie triku i kto więcej punktów nawali powoli mi się nudzi w pierwszym skate. Jeszcze nie wiem jak 2 bo mam zamiar skończyć najpierw 1 ale jeśli chodzi o TH to skate jest mistrzostwem świata (oprócz oczywiście kilku nonsensów jak chociażby jazda 0,5 KM/h i upadek na ryj + złamania...).
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
A mógłby ktoś napisać jakie są zmiany w party play ? Bo powtarzanie triku i kto więcej punktów nawali powoli mi się nudzi w pierwszym skate.
W 2-ce masz jeszcze, że robisz gleby na punkty, ale to też trochę nudnawe. Szkoda, że nie można grać na przedzielonym ekranie we 2-och jednoczesnie i robić zadania np jakieś takie jak jest na skate parku elementa, że jeden robi stalla a drugi nad nim tricka ;P
 

Tubson

Użytkownik
Użytkownik
dobra to teraz mi powiedzcie moi drodzy... a mianowicie na miejscówkach gdzie trzeba natłuc wspomniane przeze mnie punkty... za pierwszym razem 400 za drugim razem 1000 to wczoraj się zaparłem i przebiłem te 1000... uzyskując 1016pkt (wiem że jestem Kozak) :p
no dobra ale do czego zmierzam... a mianowicie do tego ze pozniej mialem pobić swoj rekord... który wynosił te wspomniane 1016pkt no to dziabnąłem 1260pkt... i znowu to samo... czy mozna tak bez konca czy za którymś razem się to skonczy... chce wiedzieć bo nie wiem czy mam się męczyć... bo to troche irytujące jest. Dajcie znac
 

emstar3000

Użytkownik
Użytkownik
uuuuu, to zaczyna wiać odgrzewanym kotletem jak nic nowego a jak robią to już przy drugiej części to ja nie wiem co będzie dalej. Nawet w thps 2 można było grać we 2 i to jeden jechał mógł robić całą serie trików a za nim 2 i było git. To wymyślili nieźle: rozwalać się phii, to o to od dzisiaj chodzi w skateboardingu ? lipka.
 

Voodoo199

Użytkownik
Użytkownik
dobra to teraz mi powiedzcie moi drodzy... a mianowicie na miejscówkach gdzie trzeba natłuc wspomniane przeze mnie punkty... za pierwszym razem 400 za drugim razem 1000 to wczoraj się zaparłem i przebiłem te 1000... uzyskując 1016pkt (wiem że jestem Kozak) :p
no dobra ale do czego zmierzam... a mianowicie do tego ze pozniej mialem pobić swoj rekord... który wynosił te wspomniane 1016pkt no to dziabnąłem 1260pkt... i znowu to samo... czy mozna tak bez konca czy za którymś razem się to skonczy... chce wiedzieć bo nie wiem czy mam się męczyć... bo to troche irytujące jest. Dajcie znac
Jeśli 'zabiłeś' spot to później pobijając rekordy robisz to dla własnej satysfakcji, bo to przebijanie się nigdy nie skończy :p
 

Tubson

Użytkownik
Użytkownik
aha... no właśnie był pamiętny napis killed it :]
 

spajk

Świeżak
Świeżak
Osobiście uważam, że część pierwsza była nieco lepsza. Doszło kilka smaczków - ta likwidacja antyskate'ów, duży czarnuch, większe miasto, ale jedynka miała lepszy klimat, co nie zmienia faktu, że i tak świetnie się gra.
 

piter_xd1

Świeżak
Świeżak
Witam.Mam pytanie do wszystkich graczy którym spodobała się ta gra.Założyłem kariere lecz niestety kolega chciał pograć i prawie wszystko przeszedł :/.Chciałem ją usunąć ale nie moge znaleźć takiej opcji.Szukałem w głównym menu,w menu kariery ale nic.Czy wie ktoś czy wogule można usunąć kariere a jeśli tak to gdzie ???
 

szem0

Banned
Użytkownik
gierka dobra ale jakos nie mogę sie przyzwyczaić do sterowania i do kamery

up
usuń savy z karty pamięci lub hdd i zacznij od nowa
 

Do góry Bottom