Skate 2 - problem z misją...

Masteros

Świeżak
Świeżak
A ja mam znowu problem z misja w ktorej wyskakuje z takiej jebitnej rampy i trza nabic 3 razy po 15 tysiecy punktów,niech mi ktos powie jak to zrobić;/
 

LUbek

Użytkownik
Użytkownik
own the spot nie trzeba robic.w tej misji trzeba najpierw zrobic kombo X3 i potem robisz triki jak będziesz miał więcej punktów niż on to jedz do końca koniec jest tam za poolem
 

Wicher

Użytkownik
Użytkownik
Ja rowniez mam problem w misji jam with dany way. Mianowicie sa tam tami duze wyskocznie a ilerazy z nich wyskocze to moj koles sie przewraca! Mial ktos to samo?!
zobacz tutaj
YouTube - Skate 2 Walkthrough - Jam With Danny Way
 

Vaarth

Użytkownik
Użytkownik
Dzieki. Zrobiłem to troszke innym sposobem ale ważne że sie udało :d
 

entryk

Użytkownik
Użytkownik
najgrosza misja - dunk slam
 

deereek

Banned
Użytkownik
najgrosza misja - dunk slam
zgadzam sie! nad tym scierwem siedzialem chyba z 15 minut zanim sie udalo. wkurzala mnie tez "can you spell a girl". A tak to wszystkie wmiare proste i ciekawe :)
 

lumezz

Świeżak
Świeżak
własnie wie ktoś jak zrobić ta misje "can you spell girl"? zajeb.. trudna
Pzdr
 

Jasny

Świeżak
Świeżak
Witam! jest taki trick, że przyciągasz poręcz z tych kanałów po prawej i dajesz przed poręczą nad którą robisz trick,takim sposobem twoi przeciwnicy zchodzą z deski żeby przeskoczyć tą poręcz którą dodałeś i za każdym razem dodaje im litere a ty możesz spokojnie to przeskoczyć.
 

Wicher

Użytkownik
Użytkownik
 

stecek

Świeżak
Świeżak
Witam wszystkich :)
Ja mam pytanie z innej beczki ale chodzi mi o misje can you spell girl a dokładnie jakim cudem koston z carollem po dwóch odepchnięciach się od ziemi mają taka prędkość ? Ja odpycham się trzy razy i lecę tak samo daleko jak oni :/
Btw Mam nadzieje że to dopiero początek gry :)
Ile tak mniej więcej przechodzi się całą karierę ?
 

Do góry Bottom