Skate 3 - uniwersytet

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

maroko freestyle

Użytkownik
Użytkownik
Studio BlackBox opublikowało nowy filmik dotyczący prac nad trzecią odsłoną popularnej serii Skate. Tym razem deweloperzy wypowiadają się o kampusie uniwersyteckim Port Carverton. Premiera na konsolach Xbox 360 oraz PlayStation 3 w maju tego roku. Filmik czeka w rozwinięciu.






[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=LE6DTAT09m8&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

źródło: onlinecenter.pl
 

magia4liter

Użytkownik
Użytkownik
mam pierwszą i druga część, teraz czekam na trzecią. Oby była tak dobra jak dwie pierwsze.
 

Janol23

Użytkownik
Użytkownik
mam zamiar kupić Skate 2 a jak fajne to i 3 :D
 

methos23

Użytkownik
Użytkownik
Mogę Ci sprzedać Skate 2 jak coś w idealnym stanie :)
A co do Skate 3 to gierka będzie niezła ;)
 

Dead_Inside

Użytkownik
Użytkownik
no gierka bedzi zarabista tylko szkoda ze bardziej poprawili multi a nie singla ale i tak kupie skate 3 i zdrapeczke :p
 

Panicz

Użytkownik
Użytkownik
Nie gralem jeszcze w zadna skejtowa gre na konsolach od starego tony hawka 1 na psxa ;]

Chetnie wroce do calkiem przyjemnej gry wraz ze skate 3, bo slyszalem ze system jest calkiem przyjemny a i gra wyglada nad wyraz pozytywnie.
 

voltan91

XBOX MANIAK
XBOX MANIAK
Użytkownik
Sam nie ukrywam chętnie bym skosztował Skate'a :D
Miałem kontakt z pierwszą częścią i demem drugiej :p
 

ForEver4

Użytkownik
Użytkownik
grafa nie załadna tak samo jak w dwójce i do tego sterowanie zrypane będzie,jednym słowem shit.
 

szefdomel

Użytkownik
Użytkownik
Oj, znowu kciuki będą obolałe.Przykład gry prawie idealnej bez jakichś tam śmiesznych desek, konrolerów itp.
 

eXotic

Użytkownik
Użytkownik
grafa nie załadna tak samo jak w dwójce i do tego sterowanie zrypane będzie,jednym słowem shit.
To wymagania masz chyba z kosmosu. Nie wiem co teraz się dzieje z tymi ludźmi że gry oceniają po grafice :|
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom