Sklep Microsoft

Status
Zamknięty.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam,

mam mały problem ze sklepem microsoftu na konsoli - chciałem kupić coś na argentyńskim regionie, łączyłem konsole przez VPN, ale po wejściu na sklep i wyszukaniu gry i kliknięciu na nią wywalało mnie do ekranu głównego. Dałem sobie spokój z kupowaniem na innym regionie - region znowu ustawiony na Polskę, nawet inny profil zalogowany i sytuacja ta sama - wchodzę na sklep, wyszukuję grę, klikam na nią (np. The Division chciałem dodać bo w Game Passie jest) i wywala mnie na ekran główny. Resetowałem konsolę - aktualizacji nie ma żadnych do zainstalowania - jakiś pomysł?

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co rozumiesz pod pojęciem restowanie konsoli? W sensie co zrobiłeś. Czasami nic nie pomaga i jedyną opcją są ustawienia fabryczne wraz z czyszczeniem całej konsoli. Wtedy duupę ratuje dysk zewnętrzny żeby tam gry przerzucić. Spróbuj jeszcze usunąć profil z konsoli i dodać go ponownie.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co rozumiesz pod pojęciem restowanie konsoli? W sensie co zrobiłeś. Czasami nic nie pomaga i jedyną opcją są ustawienia fabryczne wraz z czyszczeniem całej konsoli. Wtedy duupę ratuje dysk zewnętrzny żeby tam gry przerzucić. Spróbuj jeszcze usunąć profil z konsoli i dodać go ponownie.
Tak jak @krzys1190 pisał robiłem - odłączyłem na 5 minut z prądu też - przeniosę gry z wewnętrznego na zewnętrzny i zrobię ustawienia fabryczne - zobaczymy :)

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@kuleczka91 @krzys1190 @rychu8818
Problemem był sklep Microsoft na Xboxie - przywróciłem ustawienia fabryczne i juz nie wywalało ze sklepu na ekran główny. Idąc za ciosem spróbowałem kupić coś na Argentynie - za pomoca Softethera i Connectify zakup przeszedł błyskawicznie - zatem robiłem wszystko dobrze tylko jakiś problem był ze sklepem. Ciekawe, że od razu pojawiła się aktualizacja sklepu na konsoli ale ją odrzuciłem... dziś spróbuje zaktualizować aplikację sklepu na konsoli i zobaczymy czy będzie ponownie można kupić coś na Argentynie. Jeśli będzie problem znaczy się, że ostatnia ta aktualizacja sklepu robiła problemy :)

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba problemy z sklepem, ja jak wchodzę na dany tytuł to nie widać opcji zakupu/instalacji tyko ekran jest ustawiony j na pozycji screenów z gry, mogę przewinąć w dół ale do góry się nie da. Najgorsze to jest to że mam passa wykupionego a nie mogę nic pobrać bo nie widać opcji zakupu/instalacji.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba problemy z sklepem, ja jak wchodzę na dany tytuł to nie widać opcji zakupu/instalacji tyko ekran jest ustawiony j na pozycji screenów z gry, mogę przewinąć w dół ale do góry się nie da. Najgorsze to jest to że mam passa wykupionego a nie mogę nic pobrać bo nie widać opcji zakupu/instalacji.
Pomoże reset do ustawień fabrycznych tylko usunie Ci wszystkie gry jeśli je masz na wewnętrznym dysku - ja na szczęście większość miałem na zewnętrznym, resztę tam przesunąłem i zrobiłem ten reset. Fakt, że potem uciążliwe było wklepanie kilku profili które mam pozakładane, ale można było już działać na sklepie bez problemu :)

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pomoże reset do ustawień fabrycznych tylko usunie Ci wszystkie gry jeśli je masz na wewnętrznym dysku - ja na szczęście większość miałem na zewnętrznym, resztę tam przesunąłem i zrobiłem ten reset. Fakt, że potem uciążliwe było wklepanie kilku profili które mam pozakładane, ale można było już działać na sklepie bez problemu :)
Ja mam wszystkie gry wyrzucone na dysk zewnętrzny. Na wewnętrznym konsoli nie trzymam nic właśnie z powodu problemów z konsolą jak czasem nastaną. Odpinam tylko dysk zewnętrzny żeby mi gierek nie wyczyściło, tak to nie mam czego stracić z konsoli :) Drugi powód to mega plusik. Jak jadę do rodziny to zabieram ze sobą tylko dysk i ewentualnie pada. Podpinam dysk do konsoli siostry i od razu możemy grać w gry bez zbędnego pobierania ich drugi raz ;D

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
... No to klops nie mam dysku zew. a nie chce mi się potem scągać 100gb patch do gier które mam zainstalowane, cóż jak MS nie chce mojej kasy to zakupu zrobię u konkurencji :p

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
... No to klops nie mam dysku zew. a nie chce mi się potem scągać 100gb patch do gier które mam zainstalowane, cóż jak MS nie chce mojej kasy to zakupu zrobię u konkurencji :p
Możesz dać ustawienia fabryczne z zachowaniem gier, tylko to nie zawsze pomaga, ale spróbować nie zaszkodzi ;)

Status
Zamknięty.

Do góry Bottom