Sklep Microsoft

Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Witam,

mam mały problem ze sklepem microsoftu na konsoli - chciałem kupić coś na argentyńskim regionie, łączyłem konsole przez VPN, ale po wejściu na sklep i wyszukaniu gry i kliknięciu na nią wywalało mnie do ekranu głównego. Dałem sobie spokój z kupowaniem na innym regionie - region znowu ustawiony na Polskę, nawet inny profil zalogowany i sytuacja ta sama - wchodzę na sklep, wyszukuję grę, klikam na nią (np. The Division chciałem dodać bo w Game Passie jest) i wywala mnie na ekran główny. Resetowałem konsolę - aktualizacji nie ma żadnych do zainstalowania - jakiś pomysł?
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Co rozumiesz pod pojęciem restowanie konsoli? W sensie co zrobiłeś. Czasami nic nie pomaga i jedyną opcją są ustawienia fabryczne wraz z czyszczeniem całej konsoli. Wtedy duupę ratuje dysk zewnętrzny żeby tam gry przerzucić. Spróbuj jeszcze usunąć profil z konsoli i dodać go ponownie.
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Coś zwalili z aplikacją sklep, raczej nic dziś nie wymyślisz musisz poczekać na aktualizację aplikacji.

Spróbuj jeszcze usunąć cache przez przytrzymanie 10s power to często pomaga.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Co rozumiesz pod pojęciem restowanie konsoli? W sensie co zrobiłeś. Czasami nic nie pomaga i jedyną opcją są ustawienia fabryczne wraz z czyszczeniem całej konsoli. Wtedy duupę ratuje dysk zewnętrzny żeby tam gry przerzucić. Spróbuj jeszcze usunąć profil z konsoli i dodać go ponownie.
Tak jak @krzys1190 pisał robiłem - odłączyłem na 5 minut z prądu też - przeniosę gry z wewnętrznego na zewnętrzny i zrobię ustawienia fabryczne - zobaczymy :)
 

rychu8818

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Tak jak @krzys1190 pisał robiłem - odłączyłem na 5 minut z prądu też - przeniosę gry z wewnętrznego na zewnętrzny i zrobię ustawienia fabryczne - zobaczymy :)
Spróbuj jeszcze aktualizacje offline z pendrive która nie usuwa gier a instaluje chyba cały system na nowo
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
@kuleczka91 @krzys1190 @rychu8818
Problemem był sklep Microsoft na Xboxie - przywróciłem ustawienia fabryczne i juz nie wywalało ze sklepu na ekran główny. Idąc za ciosem spróbowałem kupić coś na Argentynie - za pomoca Softethera i Connectify zakup przeszedł błyskawicznie - zatem robiłem wszystko dobrze tylko jakiś problem był ze sklepem. Ciekawe, że od razu pojawiła się aktualizacja sklepu na konsoli ale ją odrzuciłem... dziś spróbuje zaktualizować aplikację sklepu na konsoli i zobaczymy czy będzie ponownie można kupić coś na Argentynie. Jeśli będzie problem znaczy się, że ostatnia ta aktualizacja sklepu robiła problemy :)
 

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Chyba problemy z sklepem, ja jak wchodzę na dany tytuł to nie widać opcji zakupu/instalacji tyko ekran jest ustawiony j na pozycji screenów z gry, mogę przewinąć w dół ale do góry się nie da. Najgorsze to jest to że mam passa wykupionego a nie mogę nic pobrać bo nie widać opcji zakupu/instalacji.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chyba problemy z sklepem, ja jak wchodzę na dany tytuł to nie widać opcji zakupu/instalacji tyko ekran jest ustawiony j na pozycji screenów z gry, mogę przewinąć w dół ale do góry się nie da. Najgorsze to jest to że mam passa wykupionego a nie mogę nic pobrać bo nie widać opcji zakupu/instalacji.
Pomoże reset do ustawień fabrycznych tylko usunie Ci wszystkie gry jeśli je masz na wewnętrznym dysku - ja na szczęście większość miałem na zewnętrznym, resztę tam przesunąłem i zrobiłem ten reset. Fakt, że potem uciążliwe było wklepanie kilku profili które mam pozakładane, ale można było już działać na sklepie bez problemu :)
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Pomoże reset do ustawień fabrycznych tylko usunie Ci wszystkie gry jeśli je masz na wewnętrznym dysku - ja na szczęście większość miałem na zewnętrznym, resztę tam przesunąłem i zrobiłem ten reset. Fakt, że potem uciążliwe było wklepanie kilku profili które mam pozakładane, ale można było już działać na sklepie bez problemu :)
Ja mam wszystkie gry wyrzucone na dysk zewnętrzny. Na wewnętrznym konsoli nie trzymam nic właśnie z powodu problemów z konsolą jak czasem nastaną. Odpinam tylko dysk zewnętrzny żeby mi gierek nie wyczyściło, tak to nie mam czego stracić z konsoli :) Drugi powód to mega plusik. Jak jadę do rodziny to zabieram ze sobą tylko dysk i ewentualnie pada. Podpinam dysk do konsoli siostry i od razu możemy grać w gry bez zbędnego pobierania ich drugi raz ;D
 

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
... No to klops nie mam dysku zew. a nie chce mi się potem scągać 100gb patch do gier które mam zainstalowane, cóż jak MS nie chce mojej kasy to zakupu zrobię u konkurencji :p
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
... No to klops nie mam dysku zew. a nie chce mi się potem scągać 100gb patch do gier które mam zainstalowane, cóż jak MS nie chce mojej kasy to zakupu zrobię u konkurencji :p
Możesz dać ustawienia fabryczne z zachowaniem gier, tylko to nie zawsze pomaga, ale spróbować nie zaszkodzi ;)
 

BrudnyHarry78

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Dzięki Spróbuję.. może pomoże, a jak nie to poczekam do nast. aktualizacji sklepu. Szkoda tylko tego passa ale trudno i tak był zakupiony za zeta :)
Możesz dać ustawienia fabryczne z zachowaniem gier, tylko to nie zawsze pomaga, ale spróbować nie zaszkodzi ;)
Dzięki wielkie pomogło gry zachowane sklep działa :)
 

Ptys2018

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Witam nie wiecie dlaczego nie można nic kupić w sklepie Argentynskim?
 

krzys1190

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Witam nie wiecie dlaczego nie można nic kupić w sklepie Argentynskim?
Skończyło się eldorado, chcesz kupić w Argentynie musisz posiadać kartę w Argentyńskim banku.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
 
Status
Temat zamknięty. Nie możn a w nim odpowiadać.

Do góry Bottom