Sklep plati.ru

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Ktoś z was zna ten sklep? Kupował ktoś coś na tym sklepie? Interesuje mnie zakup f1 2020 na Xbox One (aktywowane później przez vpn Argentyna) - trochę się jednak boję i szukam informacji o stronie.
Nie chciałbym problemów jak to bywa na G2A które obecnie uchodzi za łatwy zarobek bana.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupowalem tam kiedyś zdrapki ruble. Wszystko bezproblemowo.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Chodzi mi konkretnie o kupowanie już kodu na grę.
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Powinno być ok, masz zawsze dowód zakupu w razie czego.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jakoś mnie to nie przekonuje. Za dużo zainwestowałem w to konto żeby tak ryzykować. A nie chce z drugiej strony wydawać 100zl na inne konto podpinane.
 

kukiz87

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
Wydałem tam sporo kasy , nawet w tysiącach licząc , 0 problemu ceny bardo dobre , które pomogły mi trochę zarobić na naszym rynku.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A nie chce z drugiej strony wydawać 100zl na inne konto podpinane.
A co ma się stać jak kod będzie zakupiony na lewo to zabiorą licencję na grę i tyle.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
A co ma się stać jak kod będzie zakupiony na lewo to zabiorą licencję na grę i tyle.
Nie jestem weteranem tak jak wy dlatego dopytuje. Chodzi mi właśnie o te lewizny. Jeśli tylko stracę lewiznę na swoim głównym koncie to trudno. Można to przeżyć. Boję się jedynie o blokadę konta (takie sytuacje były chyba podczas lewych kodów na Golda czy game pass). Szkoda było by stracić wszystko za jedną grę.
Strony plati.ru nie znam w ogóle - do tej pory korzystałem tylko z MTC żeby kupić zdrapki na regiony, nigdy nie kupowałem już konkretnych kodów gier.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak dostaniesz bana to piszesz na support podajesz dowód zapłaty i odbanowują takie konta.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak dostaniesz bana to piszesz na support podajesz dowód zapłaty i odbanowują takie konta.
Jak rozumiem pisać trzeba na regionie w którym aktywowałem grę czyli w tym przypadku musiał bym rozmawiać z supportem argentynskim?
Czy w Polsce - odblokujcie mi konto - mam paragon. Kupiłem w Rosji na argentynę żeby mieć taniej :)?
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
Jak rozumiem pisać trzeba na regionie w którym aktywowałem grę czyli w tym przypadku musiał bym rozmawiać z supportem argentynskim?
Nie support polski albo angielski... to nie jest uzależnione od regionu.. bez jaj...
 

kuleczka91

Dziewczyna
Dziewczyna
Xbox One
Pomocnik
XBOX MANIAK
Użytkownik
Jak się tak boisz to zrób osobne konto, ustaw domową i tam wbij ten kod na gre. Sumienie spokojniesze, a jak uwalą to tylko tamte konto, a nie Twoje główne. My tak z mrokiem mamy jedno konto do "eksperymentów". Póki co nic nam nie uwalili. Z plati sporo zdrapek kupowałam i gry działają po dziś dzień, a wbijałam je na swoje konto główne :p
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Jak się tak boisz to zrób osobne konto, ustaw domową i tam wbij ten kod na gre. Sumienie spokojniesze, a jak uwalą to tylko tamte konto, a nie Twoje główne. My tak z mrokiem mamy jedno konto do "eksperymentów". Póki co nic nam nie uwalili. Z plati sporo zdrapek kupowałam i gry działają po dziś dzień, a wbijałam je na swoje konto główne :p
Cóż wiem że tak było by najbezpieczniej, ale grę chciałbym mieć na koncie głównym :)
Wstrzymam się chyba jeszcze. Były przez chwilę w dobrej cenie zdrapki na argentynę i wyszło by podobnie ale obecnie wszystkie zdrapki wyszły ze sklepów.
Nie ciśnienie mnie mocno więc jeszcze zaczekam a jak nie to zaryzykuje bo dużo ludzi pisze ze plati.ru jest ok.

Przepraszam za post pod postem ale trochę czasu minęło a chce odświeżyć temat.
Z tego co obserwuję to era zdrapek na Argentynie chyba się skończyła. Z tego co czytam to praktycznie ich już nie będzie. Inne regiony nie zawsze są korzystne w zakupach więc poszukuje innych możliwości.

Jednym z nich jest oczywiście ten sklep plati.ru - ktoś może ostatnio kupował? Zastanawiam się nad tym co bierzecie pod uwagę kupując. Ja nie mam doświadczenia w takich stronach. Chodzi mi o to że np szukając grę f1 2020 jest ona sprzedawana przez kilka różnych osób. Jest
igorderush jest games4sale. Jak sprawdzacie kto jest legit. Widzę że oni mają duża sprzedaż ale czy jest gdzieś jakieś ryzyko. Są sprzedawcy z małą ilością sprzedaży.

I takie pytanie poza plati.ru - kiedyś obiło mi się o uszy że można kupić w jakiś miejscach/u jakoś ludzi konkretna grę dając im kasę a oni kupują dla nas jako gift. Chodziło chyba o jakiś pośredników. Znacie takie źródła? Możecie coś polecić? To metoda lepsza czy gorsza od plati.ru?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Przepraszam za post pod postem ale trochę czasu minęło a chce odświeżyć temat.
Z tego co obserwuję to era zdrapek na Argentynie chyba się skończyła. Z tego co czytam to praktycznie ich już nie będzie. Inne regiony nie zawsze są korzystne w zakupach więc poszukuje innych możliwości.

Jednym z nich jest oczywiście ten sklep plati.ru - ktoś może ostatnio kupował? Zastanawiam się nad tym co bierzecie pod uwagę kupując. Ja nie mam doświadczenia w takich stronach. Chodzi mi o to że np szukając grę f1 2020 jest ona sprzedawana przez kilka różnych osób. Jest
igorderush jest games4sale. Jak sprawdzacie kto jest legit. Widzę że oni mają duża sprzedaż ale czy jest gdzieś jakieś ryzyko. Są sprzedawcy z małą ilością sprzedaży.

I takie pytanie poza plati.ru - kiedyś obiło mi się o uszy że można kupić w jakiś miejscach/u jakoś ludzi konkretna grę dając im kasę a oni kupują dla nas jako gift. Chodziło chyba o jakiś pośredników. Znacie takie źródła? Możecie coś polecić? To metoda lepsza czy gorsza od plati.ru?
Wejdz na xbox.now. tam można kupić
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wejdz na xbox.now. tam można kupić
Rozumiem że muszę mieć aplikacje i konto na discord? Nigdy nie miałem potrzeby tego używać. A możesz powiedzieć coś więcej? W jakim sensie że tam można kupić?
 

ManyPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Kupowałem 2 czy 3 gry, piszesz jaka gra Cię interesuje, zweryfikowani sprzedawcy zaoferują Ci cenę. Dziala to na gry, ktore sa dostępne, preordery mie miga byc giftowane.
 

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl
A możesz powiedzieć coś więcej? W jakim sensie że tam można kupić?
Wszystko można kupić co ma opcje gift... Preordery nie tak jak wyżej.
Jeszcze tej gry nie kupiłeś?
Normalnie to to w przeglądarce działa.
 

MirBarPL

Xbox One
Xbox One
Użytkownik
Świeżak
Wszystko można kupić co ma opcje gift... Preordery nie tak jak wyżej.
Jeszcze tej gry nie kupiłeś?
Normalnie to to w przeglądarce działa.
Nie kupiłem bo ciągle czekałem na zdrapki argentynskim. Trochę obawiam się tego sklepu plati.ru. A w Polsce cena jest z kosmosu. Szukam innej opcji. Discord zainstalowałem ale na razie się poznajemy :)
 

Do góry Bottom