Skutki przeróbki konsoli

czeski24

Banned
Użytkownik
Witam.Ost zastanawialem sie nad przerobieniem konsoli.Chcilem sie zapytac dlaczego przerobka wplywa negatywnie na zywotnosc konsoli ; z tego co widze to sa przerobki ze sie nie ingeruje w konsole tylko w naped.Gry i tak sie zrzuca na dysk twardy wiec nie wiem co wpływa na wieksze prawdopodobiensto RRod lub innej usterki po przerobce

I nawet daja dozywotnia gwarancje??

http://www.allegro.pl/item542132372_przerobka_xbox360_liteon_w_20min_wroclaw_od_ss.html
 

Becuś

Użytkownik
Użytkownik
A kto Ci powiedział że przeróbka zmniejsza żywotność konsoli?
 

aroaro20022

Banned
Użytkownik
Bo przerobka nie wplywa na zywotnosc konsoli. To taka bajka :) Poprostu tracisz gwarancję, a kiedyś najczęściej było tak(ze starymi konsolami - Core, stare Premiumy), że ktoś sobie przerobil konsole, stracil gwarancje, a za niedługo ROD mu wyskoczył i zwalił wszystko na to, że to przez przerobienie. :)
 

obcy33

Użytkownik
Użytkownik
jeżeli chodzi o dożywotnią gwarancję to chodzi o przeróbkę nie o napęd, sprzedawca gwarantuje Tobie że będziesz miał możliwość grania na kopiach tak długo jak będzie żyła konsola, a nie to że nie wysypie się Tobie napęd.
jeżeli chodzi o reszte Twoich wątpliwości to szukaj na forum, była mowa o tym.
 

tomasz222

Banned
Użytkownik
a co ma przerobienie konsoli do zywotnosci /???????????????to jest MIT
 

S_X

Użytkownik
Użytkownik
a co ma przerobienie konsoli do zywotnosci /???????????????to jest MIT

Nie no to jest tak :
W konsoli jest proznia jesli ktos chce przerobic to musi ja otworzyć a jak juz sie otworzy konsole to sie bedzie psuc. No chyba ze jak ja zlozysz to wypompujesz powietrze to wtedy bedzie git :):):):D
 

szank

Użytkownik
Użytkownik
No właśnie konsola jest jak serek homogenizowany, jak otworzysz zacznie sie psuć aż w końcu spleśnieje. :)
 

Do góry Bottom