SkyDrive będzie dostępne także z poziomu Xboksa One

-=SETH=-

-= XBOX GOD =-
Członek Załogi
Administrator
XBF
Super Moderator
Xbox One
V.I.P
Pomocnik
XBOX MANIAK
Game Master
Liga XboxForum.pl
Achievement Hunter
PSforum.pl


Xbox One to nie tylko konsola, ale prawdziwy multimedialnym kombajn, którego możliwości poszerzały będą kolejne aplikacje. Już w dniu premiery next-gena Microsoftu będzie można przeglądać zawartość swojego SkyDrive przy użyciu Kinecta.

Twórcom dedykowanej Xboksowi One wersji popularnego magazynu danych przyświecały dwa cele - prostota i radość z użytkowania aplikacji. Zgromadzone na serwerach Microsoftu zdjęcia i filmy przeglądać będzie można używając gestów i komend, które odczyta Kinect. Nic nie stanie także na przeszkodzie, by pokazy slajdów uprzyjemnić sobie muzyką puszczoną z Xbox Music.

Kolejny krok do unifikacji środowisk Windows 8, Windows Phone 8 i Xbox. Jednolite doświadczenie na wszystkich platformach Redmond to tylko kwestia czasu.


 
Ostatnio edytowane przez moderatora:

skyDragon

Użytkownik
Użytkownik
XO to raczej kombajn multimedyjalny z funkcją gry, na dodatek jeszcze w uboższe wersje niż na inne platformy.

@down według mnie nie, forza to odgrzewany kotlet, dead rising 3 jakoś mnie nie przekonał wole dying light, a ryse też jakoś do mnie nie trafiło chyba jedynie klimatem ale przecież nie kupie dekodera tylko żeby zagrać w 1 gre.

Wysłane z mojego Wildfire S A510e za pomocą Tapatalk 2
 

Jenerał

Użytkownik
Użytkownik
@up A co z forzą lub rysę? Nie mówiąc już o dead rising 3 to nie są dobre gry?

Wysłane z mojego Nexus 7 przy użyciu Tapatalka
 

Nyo_Lc

Użytkownik
Użytkownik
Świeżak
@up A co z forzą lub rysę? Nie mówiąc już o dead rising 3 to nie są dobre gry?
Z tego co można było poczytać na gamespot "Ryse: Son Of Rome Is As Fun As Dialing Phone Numbers" wychodzi ze to słaba gra będzie, Dead rising 3 nic szczególnego jak pozostałe dwie części jedynie forza.
 

Do góry Bottom